Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam el a (csak barát)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a (csak barát) barátomnak, hogy a csaja megzsarolt?

Figyelt kérdés

Ez a hülye tyúk egyszerűen írt nekem egy oldalas regényt arról, hogy mi mindennel lépem át a határt a pasijával kapcsolatosan. A srác természetesen nem látja, hogy ez mekkora egy liba és állítja, hogy tuti nem féltékeny meg nem zavarja a barátságunk. Na erről ennyit, 2 hónap járás után tegnap kaptam a levelet a csajtól, hogy maradjak távol a barátjától, meg hogy ne most akarjak tőle valamit, hogy van valakije.

Utálom ezt a r1bancot és azt akarom, hogy szakítsanak, akkor miért nem mutatom meg a srácnak egyszerűen a levelet? Valami azt súgja nem lenne helyes, de akkor mi a helyes?



2013. okt. 13. 13:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaidat!:)
2013. okt. 13. 14:11
 12/20 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Szerintem szép nyugodtan maradj a sráchoz kedves sőt a csajához is mert azzal még fel is idegesíted. Aztán nem kell sok idő hogy lapátra kerüljön a hisztik meg a féltékenykedés miatt és persze ki lesz akkor mellette. Naná hogy te. Ennyi. Nyertél!!!
2013. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jogosan féltékeny a barátnője. Ha a pasi szeretne téged akkor veled lenne és már rég szakított volna a csajjal! De a pasi nem akar téged ezért inkább egy ahogy te nevezed rinyálóssal van. Valószínűleg még ő is jobb nálad
2013. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 lilowada válasza:
A 13.-nak szerintem igaza van sajnos. Ha Te kellenél neki, akkor otthagyná a jelenlegi barátnőjét, de valószínűleg ő már lezárta ezt és csak jó barátnak tart. Bár nincs annyi információm, hogy ezt biztosra mondjam, csak feltételezem. Szerintem gondold át ezt a variációt is, ne történjen az, hogy végül hiába reménykedsz és aztán csak Te fogsz sérülni, ha nem fut majd hozzád. :(
2013. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs igaza a 13-as nak. Ha túl lenne rajta akkor nem beszélgetnének annyit meg nem az lenne a felállás ahogy a kérdező leírta. Meg hogy a mostani barátnő féltékeny annak nyilván van oka mert ha egyoldalú lenne a kérdező részéről akkor szerintetek hol érdekelné a csajt???

2-es voltam

2013. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 lilowada válasza:
De ettől még ott van az a kérdés, hogy "Ha tényleg még mindig a régi barátnőjét szereti a fiú, akkor miért van még a jelenlegivel?" Szerintem a férfiak ilyen téren nem azok a szégyenlős fajták, ha nem szeretik otthagyják, ha egy másik csak kell nekik, hát megszerzik. Nem bonyolítják túl. Nem értem ezt a szituációt igazából... Ilyen suta a srác, hogy nem tesz azért amire vágyik és inkább benne marad egy rossz kapcsolatban??
2013. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Van ilyen srác. Én is jártam így. Csak már későn kapcsoltam. Pedig szenvedés volt az akkori párommal. Tudtam hogy még mindig az ex barátnőmet szeretem és azt is sejtettem hogy én sem vagyok közömbös neki. De aztán mire elhatároztam késő volt. Ilyen ez.

2-es voltam

2013. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha akarna valamit a kérdezőtől akkor szakítana a jelenlegi csajjal és pont. Nincs hozzákötve a barátnőjéhez ami miatt ne tudna szakítani. A többi csak duma. A kérdezőt max. csak pótléknak tartja de lehet még annak se.
2013. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a kérdező szét akarja rombolni a srác jelenlegi kapcsolatát. Be akarja a csajt állítani hisztérikának pedig jogosan féltékeny a lány. Kiváncsi vagyok a kérdező hogyan reagálna ha valaki az ő kapcsolatába akarna belerondítani. Ráadásul egy exbarátnő aki nem bír túllépni a szakításon a srác közelében akart maradni mint "barát". Amúgy meg ha a pasinak kéne akkor szakítana a jelenlegivel. De eddig nem tette. Vajon miért?
2013. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mért nem zsarolod meg te is a csajt?

Szerintem ne hagyd magad, és vágj vissza neki:)

2013. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!