Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor kell elmondani 1 lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell elmondani 1 lánynak hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy van mikor megismerem vagy mikor elkezdünk beszélgetni vagy mikor elkezdünk találkozgatni vagy mikor már jobban megismertük egymást vagy honnan tudom hogy mikor mondjam el neki?


Lehet,sőt biztos hogy hülye kérdés de most már megkérdezem mert 2 csajt veszítettem el azzal hogy túl korán mondtam el neki hogy szeretem ...


de ha meg túl későn mondom el akkor meg azt hiszi hogy nem akarok tőle semmit akkor meg keres mást...



2013. okt. 13. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem úgy kell a lányok tudtára hozni, hogy érzel valamit irántuk, hogy egyből szerelmet vallasz nekik. Vannak ennek a közlésnek indirekt módjai is. Ilyen például az, ha állandóan keresed őket, sokszor elhívod őket valahova, stb... Aztán azt úgyis látod, hogy ők is érdeklődnek-e irántad.
2013. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De mikor mondtad el annak a két lánynak?

Én szeretem amúgy ha hamar kiderül, úgy tudom mit várhatok

2013. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmondani akkor kell,amikor már pl eljuttok odáig, hogy kettesben töltötök napokat is akár..nemcsak 1-2órát...
2013. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az egyiknek már 2-3 óra facebook beszélgetés után..mert az úgy volt hogy nagyon megtetszett mert egyik barátomnak unokatestvére és mikor mentem a barátomhoz akkor néha ottvolt de nem beszéltünk semmit.. és akkor nagyon megtetszett és teljesen beleestem nagyon megszerettem utánna ráirtam faceobokon beszéltünk vagy 2-3 órát és utánna elmondtam neki MINDENT ezzel NAGYON NAGYON elrontottam!!


és volt a másik akinek már elkezdtünk beszélgetni találkozgattunk elmentünk sétálni meg ilyesmik és amikor megismertem onantol kezdve vagy fél év után mondtam el neki... mert ugy indult hogy barátok vagyunk de én beleszerettem de nem mertem elmondani neki mert (azthittem) hogy ö csak barátként tekint rám.. aztán volt 1 pillanat amikor meg akart csókolni és akkor láttam hogy talán mégis van valami esély és mondom akkor ha már meg akart csokolni akkor biztos van valami komolyabb igyhát gondoltam nem tudok mit veszteni ezért el mondtam neki hogy nagyon megkedveltem és én többet érzek mint barátság... és azóta már nem jön veelem sétálni meg szóba se áll velem...

2013. okt. 13. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!