Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánynak van a múltjában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak van a múltjában valami amit szégyell a fiúnak elmondani, lehetséges hogy emiatt nem tud szerelembe esni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy lány. Namármost valamikor csinálhatott valami hülyeséget, amiről csak a család és a két legjobb barátnője tud. A lány el akarja mondani a fiúnak, de nagyon szégyenli a dolgot, ezért inkább magában tartja. Létezik hogy a lány emiatt nem tud szerelembe esni? Én ezt úgy képzelem el, mintha egy burokban lenne, és a burokba beengedi a két barátnőjét meg a családot, de a fiút nem, akkor a fiúba nem lehet szerelmes mert a burok jelképezi a közelséget ergo a fiút nem engedi a közelébe. Vagy mégis lehet szerelmes?
2011. márc. 25. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy lehetsz-e szerelmes azt így nem tudom megmondani.

De az nem a legjobb ha úgy vagy együtt valakivel hogy nem tudsz megbízni benne eléggé hogy elmond neki ezt bármi is legyen az.

Milyen dolog az amit nem szeretnél elmondani ? Nem a konkrétumra vagyok itt kíváncsi csak hogy milyen jellegű?

Mások által elítélendő dolog?

2011. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én a fiú vagyok. Csak ezen agyaltam hogy vajon miért nem? És erre jutottam, hogy szerintem azért mert annyira nem engedett magához közel, hogy ezt elmondja, és eszerint gátlásai vannak előttem, így nem tudott szerelembe esni. Amúgy nem hinném hogy bármiben extrém lenne az eset. Teljesen normális lány, normálisabb mint a mai fiatalok.
2011. márc. 25. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, ez esetben nem hinném hogy ez visszatartó erő lehet.

Ne erőltesd a dolgot hogy kiszedd belőle, ha majd megbízik már benned eléggé akkor úgyis el fogja mondani.

2011. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted, ha már megbízik bennem, akkor belém is szerethet?
2011. márc. 25. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne kapcsold össze a kettőt.

Lehet, hogy pont azért nem meri elmondani, mert fél, hogy el fogod érte hagyni, megutálod, stb, és nem akar elveszíteni téged.

Ha már 10 éve együtt vagytok, és még mindig nem mondta el, akkor kezdhetsz aggódni.


Ahogy nézem, ez egy friss kapcsolat, még nem tudni, mi lesz belőle, talán azért nem mondja el, ha egy-két éven belül vége lesz, ne használd fel ellene.


Lépj túl rajta, és nyugodj bele, hogy ez titok.

Ha nem faggatod, idővel magától el fogja mondani.

2011. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez egy friss kapcsolat volt. Már vége, csak az okán gondolkodtam, mert azt mondta hogy egyszerűen nem lett szerelmes. De ilyen nincs mert ha nem esek szerelembe azt érzem és össze se jövök valakivel, vagy max egy hónap múlva szakítok. Ebből következik hogy ő nem veszi észre, de szerintem ez lehet az oka, hogy tudat alatt ez visszatartja.
2011. márc. 25. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, ás így vagyok vele, nem vagyok egy szent, de az igazság oldalára áállokmindig
2011. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!