Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El fogom veszíteni a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom veszíteni a barátnőmet mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 év 5 hónapja vagyunk és nagyon szertejük egymást de most az édes anyja úgy döntött hogy nem aludhatunk együtt nem tudjuk hogy miért mert nem csináltunk semmit normálisan tanul szót fogad én se tettem semmi olyat ami miatt ezt kellene csinálni ezek ellőt tavaly végig együtt aludtunk a nyáron is és most a szeptemberi hónapban is végig minden hétvégén együtt aludtunk és most mondta az anyukája hogy ne aludjunk együtt majd csak akkor ah házasok leszünk. Ez agyon megviselt minket mert csak a hétvégén vagyunk együtt szinte nagyon ritka mikor találkozunk hétköznap állandóan idegesek vagyunk gondolkozzunk nem eszünk nem alszunk sírva fekszünk teljesen tökre tesz minket és most azt mondta el akar menni mert nem akarja hogy szenvedjek de én nem akarom hogy el menjen mert mindennél jobban szeretem és bármire képes lennék érte! Kérlek segítsetek adjatok valami tanácsot előre is köszönöm!

2013. okt. 14. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Tanulj meg helyesen írni!

Amúgy meg annyit tehettek hogy ellógtok hozzád, vagy belógsz hozzá. Szerintem ilyen fafejű anyukával nem kell foglalkozni. Maximum ezerszer leültök vele megbeszélni, hogy ez a ti életetek, és együtt fogtok aludni.

2013. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kell dramatizálni, senki nem mondja, hogy egy ilyen korlátozás végleges. Mi van akkor, ha két hónapig nem alszotok együtt? Rögtön szakítani kell? Ne vicceljetek már!


Másnak párja sincsen, és mégse hisztizik ennyit. Próbáljátok már meg értékelni, amitek van! Biztos nem csak a dugásból áll az életetek.

2013. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes írási hibákért. Köszönöm a válaszokat igazatok van abban hogy nem kéne el hagyni egymást én is így vagyok vele de ő azért akar el menni hogy ne szenvedjek de hiába mondom neki hogy nem szenvedek csak érte küzdök. A korunk: én vagyok 19 ő 17 Szerintetek érek el valamit ha beszélek az anyával nem rontanám vele még jobban a helyzetet?
2013. okt. 14. 12:21
 5/10 A kérdező kommentje:
jah ellógni kicsit nehéz egymáshoz mert messze lakunk egymástól
2013. okt. 14. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Éééérsz vele??? Hát ez a normális módja a dolgoknak, ha beszéltek az anyjával!!!!
2013. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm próbált vele beszélni de csak annyit hajtott nem kell nekünk ennyit együtt aludni pedig 1 éjszakáról van szó többről nem én is akarok vele beszélni de a barátnőm nem engedni mert fél hogy össze veszek velük pedig nem tennék olyat soha kedvelem őket de ezt a döntésüket nem értem legalább okot adnának rá de azt nem tudnak
2013. okt. 14. 12:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeretném, ha megismerkednél valakivel.

Ő itt Vessző uraság -> ,

Nagyon fontos alkotóeleme a mondatnak. Legalább annyira, mint a szóköz. Mertkülönbenilyenösszegányoltfosleszazegészirományod.


Már a helyesírásod is elég ok arra, hogy a kedves mama ne akarjon a lánya közelében látni, de gyanítom, hogy ennél többről van szó. Úgyhogy próbálj meg beszélni a szülőkkel, és meggyőzni őket, hogy nem ész nélkül b@$ztok (ugye nem??), hanem védekeztek rendesen, és nem kell ennyire prűdnek lenni, mert anno ilyen idősen már biztos anyucit is javában tömködték az autós moziban.

2013. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem férfiasan ülj le az anyukájával, illetve közösen, és mondjátok el, hogy ez nektek nagyon fontos, nagyon szereted őt, nagyon szeretitek egymást, és kérjétek a megértését. Kivéve, ha a kedvesed már elmúlt 18, de végülis akkor is lehet ezt, csak picit más a háttere, ekkor már csak technikai a dolog.


Valószínűleg az anyuka vagy utólag fennakadt azon, hogy te jó ég, a lányom fiúja itt alszik, mi lesz ebből, milyen anyuka vagyok stb., és ettől megijedt. Vagy valaki telebeszélte a fejét, és ez van a háttérben, a lényeg, hogy ha megnyugtatjátok, akkor valószínűleg felnéz a zavarából.


A kommunikáció jellemzően segít minden szituációban. A helyes, konstruktív kommunikáció (ráadásul az egyenesség és megértés a részedről megnyugtató és imponáló is lehet a számára: látja, hogy mégiscsak rendes srácról van szó, nem is szól az a vészcsengő, csak azt hitte).

2013. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja most látom, hogy írtad, hogy 17.


És valóban elmond valamit rólad az, hogy képtelen vagy kulturáltan helyesírni. Lehet, hogy nem is tudod valójában prezentálni azt, ami megoldaná a helyzetet. Lehet, hogy egy nívót kellene kitűznöd magad elé, és elérned. Lehet, hogy ilyesmi van a háttérben.

2013. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!