Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet egy fiúnak a szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy fiúnak a szülinapjára egy olyan rajzot adni amin +egy számból van egy idézet (enyhe utalás rá hogy szeretem)?

Figyelt kérdés
Nem régóta ismerjük egymást de én belészerettem elég rendesen. A kedvenc zenekarának van egy olyan száma amiből ha egy idézetet ráfirkantanék akkor azt lehetne egy jelnek is venni..vagy nem tudom.. merjek ilyet csinálni?

2013. okt. 14. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az idézet:D
2013. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Merj, de igényes munka legyen! :DD
2013. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ajándéknak éppenséggel jó, de azért jobb meggyőződni arról, hogy ő is hasonlóképp érez. Ha ez megvan, akkor szerintem nyugodtan vállald be, én is örülnék egy ilyesmi ajándéknak, persze csak akkor, ha azért értesz is valamelyest a rajzoláshoz.
2013. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sztem igen :)
2013. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jaj de édes mindjárt kirohad a fogam a cukormáztól. Miért nem lehet odaállni elé és hopp lesmárolni. Ennél nem kell jobb jel.
2013. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi a kedvence?:)


Amúgy meg persze, hogy merj! Nekem önmagában az is sokat jelentene, hogy kézzel készült és csak nekem.

2013. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :) értek a rajzoláshoz :)


utolsó: látom nem vagy egy romantikus alkat :D komolyan,hogy nézne ki ha én csókolnám meg?:'D najó hagyjuk,ez még viccnek is rossz.

amugy egy félénkebbnek látszó fiúról beszélünk,aki szerintem képtelen elhinni hogy tetmert kevés az önbizalma) szóval ha egy ilyen rajzot kapna tőlem akkor vehetné annak aminek akarja. de lehet túl romantikus igy az elején nem? várjak még az idézetes témával? (rajzot mindenképp kap.)

2013. okt. 14. 20:57
 8/15 A kérdező kommentje:

előttem íronak,bocsi nem téged értettelek 'utolsónak' ;)


köszi a biztatást,csak kicsit félek hogy nem tetszene neki az ötlet:/

2013. okt. 14. 20:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem miért nem rajzol senki?
2013. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem igazságos.
2013. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!