Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet egy fiúnak a szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy fiúnak a szülinapjára egy olyan rajzot adni amin +egy számból van egy idézet (enyhe utalás rá hogy szeretem)?

Figyelt kérdés
Nem régóta ismerjük egymást de én belészerettem elég rendesen. A kedvenc zenekarának van egy olyan száma amiből ha egy idézetet ráfirkantanék akkor azt lehetne egy jelnek is venni..vagy nem tudom.. merjek ilyet csinálni?

2013. okt. 14. 20:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

:/ egyszer majd biztos fog ;) vagy ha nem is rajzolni,de majd szeretni, tegyél meg mindent érte..de most ebbe ne menjünk bele :)


ez az a szám: Oasis-Wonderwall

2013. okt. 14. 21:04
 12/15 anonim ***** válasza:
Legalább az ízlése jó a srácnak. :)
2013. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kreatív, csináld!
2013. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
de nem fog megijedni vagy ilyesmi? ezt személyesen adjam oda? ha igen,mit csináljak közbe?? nincs tapasztalatom
2013. okt. 14. 22:03
 15/15 anonim ***** válasza:

Mit fogsz neki rajzolni? :)

Egyébként ez jó ötlet szerintem.

Bár az őszinteség célravezetőbb, szóval utána beszéljétek meg, miért is az az idézet van ott.

2013. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!