Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Paranoiás vagyok, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paranoiás vagyok, vagy tényleg félnem kéne? :'D

Figyelt kérdés
Sok a közös lány barát, a legtöbb exével jóban is van...Nem zavar, mert megbízok benne, de annyit csalódtam mostanság a szeretteimben, és anyukámat meg nénikémet is annyiszor vágták már át a férfiak, hogy mindig attól félek, hogy félre lép(főleg, hogy úgy jöttünk össze, hogy megcsalta velem az ex barátnőjét...ezért még az is ott van a fejemben, hogy ezt velem is megteheti...) Azt mondja szeret, amit én el is hiszek, mert érzem... (főleg, hogy történtek dolgok, ami után csak arra tudok jutni, hogy tényleg szeret engem...) Barátnőm is mindig nyugtat, hogy szeret... az elején még neki depizett, hogy hogyan dobja a barátnőjét, hogy velem tudjon lenni. Ha összefutok az iskolatársaival/haverjaival, akkor mindig mondják, hogy folyton rólam beszél...Ez nem is gond, sőt imádom, hogy fiú létére ennyire ragaszkodó tipus, de akármennyire szeretem bennem van a félelem...

2013. okt. 14. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak természetes, de ettől még nem vagy paranoiás. Őszintén nekem akarhány baratnőm volt egyiket sem csaltam meg, pedig lett volna rá alkalmam és volt olyan amelyik meg is érdemelte volna. Tudod aki ráizlel a megcsalásra abban tényleg nehézz megbizni, mert bármikor ha volna rá alkalma megint megtenné.
2013. okt. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy természetes, egy párkapcsolatban mindenki fél egy picit, de én bármilyen szitunál arra gondolok, hogy megcsalt/megcsal/meg fog csalni... Leülnék vele megbeszélni a dolgot, de nagyon szeretem és nagyon félek, hogy elriasztanám, vagy megbántanám, vagy bármi ilyesmi...
2013. okt. 14. 21:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy ő sem az a fajta, aki fűvel-fával csalja a barátnőjét... volt egy barátnője Kiskunmajsán (Budapesten lakunk mindketten)1 évig voltak együtt, és alig látta, rengetegszer megcsalhatta volna, de nem tette... Velem volt az első alkalma, hogy megcsalt valakit... És köszönöm a választ~
2013. okt. 14. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!