Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos kihült a kapcsolatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos kihült a kapcsolatunk, de úgy érzem az utóbbi idöben megtettem mindent. Hiába. Hogyan tudnám "kimozditani" a barátomat ebböl a helyzetböl?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem értékel semmit, bármit teszek. 3 éve vagyunk amúgy együtt, és kezdek belefáradni az egészbe.

Van ötletetek? Már arra is gondoltam,h lehet be kellene fejeznem vele.

Köszi szépen akinek van javaslata.


2013. szept. 29. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ülj le vele,és beszélgess el vele,hogy szeret e még,szeretné e folytatni..s ha igen,akkor valamit tennie is kéne érte..
2013. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha passzív módban van az miért baj neked?
2013. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Folyamatosan passziv módban van :) Szine semmi pozitiv dolgot nem kapok töle nagyából másfél hónapja.

Szerettem volna boldog lenni vele, de ha nem tesz semmit, igy nehéz.

2013. szept. 29. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is így volt.Hónapokig semmi pozitívat nem kaptam már tőle szinte,hiába szerettem volna.Egyszerűen kihűltek a dolgok.Én szakítottam vele.
2013. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és bármit tettem vagy mondtam,még szünetet is tartottunk,de nem változott semmi.Úgyhogy ami nem megy,azt kár erőltetni.
2013. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, már nem fogom eröltetni. Belefáradtam azt érzem.
2013. szept. 30. 11:29
 7/7 anonim ***** válasza:
és most mi a helyzet? Szakítottál vele? (utolsó válaszoló)
2013. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!