Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ö szakitott velem? Friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ö szakitott velem? Friss kapcsolat,2 honapig szepen lassan beindult a kapcsolatunk. Aztan egyszer felhivtam, de ö par oraval kesöbb reagalt sms-ben, hogy az apjanal van es kesöbb felhiv, amit nem tett meg.

Figyelt kérdés
Masnap annyit irtam neki, hogy ha valamit Mond akkor tartsa be, mert en ezt igy nem szeretem.Erre azt valaszolta, hogy igazam van, de ne oktatgassam. Arra nem valaszoltam, de azota teljes szünet van. 4 napja nem tudok rola semmit.Ti mit tennetek? 30 N
2013. szept. 27. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom lelépett. Hogy mit tehetnél? - Hagyd! Ha egyszer ezt megtette megteszi másodszor is. Amúgy ismerkedsz?
2013. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy lehet csak igy lelepni?Miert nem mondja meg kesz ennyi Volt??Ez nagyon rosszul esik.Es bocs,de nem ismerkedek neten.
2013. szept. 27. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek,az ilyeneket nem igazán érdekli,hogy van e csajuk,majd lesz másik,szóval nem izgatja őket,mert nem szeretik őket,hiába bókolt 2 hónapot

ezután is így viselkedne,szóval ahogy neked jobb úgy cselekszel,de ezt így is úgy is meg fogod unni kb fél év után,addig meg kikészülnél,szóval ha most hagyod a fenébe akkor ettől megkíméled magad

esetleg kioszthatnád még utoljára :D

2013. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aaaa,en nem fogok semmi felekepp jelentkezni nala.Ha menni akar,akkor menjen csak....
2013. szept. 27. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Feri? :D
2013. szept. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!