Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább (szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dragonkalo kérdése:

Hogyan lépjek tovább (szerelmi bánat, hosszú) )?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nagyon régóta ismerek,sok ideig csak barátom volt,csajhaver úgymond,de ő szerelmes volt belém,mint később kiderült.Csak én ezt nem vettem észre(hülye voltam),viszont nem olyan régen rájöttem,hogy én vagyok szerelmes belé,megmondtam neki,csak akkor már volt barátja,akit szeret,de közben még engem is szeret(azt nem tudom,hogy milyen módon).Én nem akarom elveszíteni őt,de olyan szomorú leszek,miután beszéltem vele(akár hülyeségekről,bármiről).Sok csaj van körülöttem,szóval nem azzal van probléma,hogy csak ő lenne nekem,de így valahogy mindig inkább nem kezdek semmi komolyabbat csajjal.

15/F (jöhetnek olyanok,hogy menj inkább tanulni,Micimackót nézni stb.,de ez csak a válaszolókat minősíti)



2013. okt. 14. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen szitu sajnos mindig szívás. Legjobb, ha egy darabig kerülitek egymást, amíg enyhül a dolog. Később lehet újra haverkodni, pár év múlva.
2013. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már az ember kamukérdést ir ki, akkor ógyeljen arra, hogy ne buktassa magát, mint ahogy te tetted:D
2013. okt. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamukérdés?
2013. okt. 15. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!