Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolat során megford...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat során megfordult a fejetekben?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatotok során amiről úgy gondoltátok ,hogy lehet akár az akkori párotok lesz az igazi akivel élni fogtok életetek végéig,volt bennetek olyan érzés,hogy lehet így egy csomó kaland kimarad az életetekből ?
2013. okt. 10. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem vágyom "kalandokra".
2013. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kaland alatt arra is értettem,hogy csomó férfivel/nővel megismerkedhetsz x év alatt akikkel érdekes történetek alakulhatnak ki...Mert szerintem az ismerkedés időszakának is van egy bája..A kaland alatt én most nem főként az egy éjszakás dolgokra gondoltam,mert azok engem nem vonzanak
2013. okt. 10. 18:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát alapból csak olyannal alakítok ki kapcsolatot akinél érzem hogy szeretem annyira hogy akár életünk végéig együtt legyünk.. de ez eddig nem jött be.. :S
2013. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én se vágyok kalandokra. Se ilyen, se olyan értelemben. Inkább szeretnék teljesen megismerni egy embert, mint többel ismerkedni, amiknek úgyis rossz lesz a vége.
2013. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Túl hamar nyomtam a válasz elküldésére. :D Szóval 1 emberrel miért ne alakulhatnának ki érdekes történetek? Így ráadásul mindig ott lesz, akivel felidézhetitek ezeket.


Kérdező, ha ilyen kétségeid vannak, szerintem oszd meg a pároddal, és ne hülyítsd éveken át.

2013. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jaj dehogy is :D csak elgondolkoztam rajta,hogy érdekes volt az az időszak amikor ismerkedés volt ..de aztán 90% mindig rosszul végződött,de annak is megvolt a bája.. :D Én sosem hagynám ott ilyen miatt a párom. Csak érzem hogy nagyon szeretem és sosem akarom elveszíteni ugyan akkor még fiatal vagyok eléggé és nem tudom mi lesz a jövőben..De ebben teljesen igazad van,hogy a párunkkal is csodás élményeket lehet szerezni...sőt vele a legjobbakat :)
2013. okt. 10. 18:57
 7/13 anonim ***** válasza:

Hallod-e, én személy szerint ezzel úgy vagyok, ha valaki ioránt ilyansmit érzek, márpedig eddig csak egyetlen személy iránt éreztem ilyensmit, akkor én bocs, de le*arom a többit.

Engem nem érdekel, hogy vannak rajta kivül, szebbek, jobbak, gazdagabbak, nekem csak ő kell.

Nem vágyom sem más társaságára, se szexuális kapcsolatra, semmire, csak őrá.

Ha ilyen érzések támadnak fel benned, akkor lehet még nem(bár megjegyezném tiszta szívemből utálom ezt a szóhasználatot) "élted ki magad"...

Nem tapasztaltál eleget, érzelmileg nem vagy érett egy életre szoló kapcsolatra. :)

18/L

2013. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát abban van igazság,hogy nem éltem ki magam,mert ő az első nekem és én is neki,de sosem kérhetnék nála jobb barátot. És nem is érdekel,hogy nála vannak szebbek jobbak...mert sok pasi csak látszatra jobb aztán ha megismeri az ember rájön hogy a párja cipősarkáig sem ér fel...és sosem gondoltam hogy elsőre már ilyen hosszan tartó kapcsolatom lesz,mert párom előtt elég bulis életet éltem,de főleg azért volt az is,mert ismerkedni akartam...amióta meg megvan a párom nem vagyok bulis típus . Tehát ez csak egy ártatlan felmerülő kérdés volt...
2013. okt. 10. 19:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg én nem is szeretnék soha komolytalan kapcsolatot...az nem az én asztalom.
2013. okt. 10. 19:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Nos, akkor kedves kérdező, egy hajóban evezünk.

Én is egy ngyon komoly kapcsolatban vagyok, és elsők voltunk egymásnak, és tudom, hogy mit érzel, illetve átérzem. :)

2013. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!