Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítanátok azért a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok azért a párotokkal, mert sok számotokra fontos dolog nincs meg benne? Esetleg mi (k) az (ok) amitől pár nap alatt képes lennél kiábrándulni a párodból?

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom így elképzelni. Nem írod le konkrétan, hogy mire gondolsz?

Szerintem, ha valakiből ennyire hiányzik valami, ami nekem fontos, az eleve nem lenne a párom.

2013. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eleve azért szerettem bele, mert minden megvan benne amit fontosnak tartok, de egyébként nem... attól függ mennyi az a sok, ha nagyon nem lennénk egy hullámhosszon lehet.

Kiábrándulnék belőle ha hűtlen lenne.

2013. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hazudozás, munkakerülés, alkoholizmus, tiszteletlenség, ha nem szeret eléggé....
2013. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a párom pár nap alatt teljesen kiábrándult (volt pár -szerinte elég komoly-vitánk előzőleg) és már nem annyira szeret. Én szerettem volna rendbe hozni, próbáltam megbeszélni de nem mondja el mi a probléma. Még akkor sem adtam fel találgatok most is de semmi konkrétumot nem mondott csak kért pár nap gondolkodási időt, hogy eldöntse mi legyen. Ha igazán szeretne ez nem is lehetne kérdés szerintem. Ez csak időhúzás és szakitani fogunk? :(
2013. okt. 15. 09:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de biztos van oka hogy erre a döntésre jutott egyik napról a másikra meg nem lehet megutálni valakit akit szeretsz. Ahhoz nagyon át kell vágjon
2013. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi volt a vita tárgya?
2013. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Barátnőmből akkor szoktam kiábrándulni, amikor kiderül hogy azt várja, mikor kérem meg a kezét. Nos, ilyenkor szoktam elveszíteni az érdeklődésemet a lány iránt, és ez néhány nap alatt le is zajlik egészen az érdektelenségig...
2013. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaj ez akkora kamu,mikor valaki gondolkodási időt kér....


Fél bevallani az igazad, lehet neki van vaj a füle mögött,és a kiábrándulása belőled,csak egy jó kifogás a részéről....


Egyébként én amiért kiábrándulok valakiből:nagyképűség,önzőség,zsid*skodás,mikor sajnál tőlem egy 100ft-os virágot is,vagy egy kocka csokit,meg persze,amikor szexkor nem is érdekli, hogy én élvezem-e.És még sorolhatnám...

2013. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, szakítanék vele. Tudom, hogy ez kiábrándító, de mi értelme van olyasvalakivel együtt lenni, aki fontos dolgokban nem felel meg az elképzeléseimnek?


Ez nem feltétlenül derül ki azonnal, idő kell ahhoz, hogy megismerjük a másikat és simán lehet, hogy ami az elején még csak kis problémának tűnt, hónapok vagy évek elteltével sokkal komolyabb lesz. Azzal pedig csak rontani lehet a helyzeten, ha ilyenkor a partner foggal-körömmel ragaszkodik a folytatáshoz, ráakaszkodik az emberre és folyamatosan azzal nyaggat, hogy meg kell beszélni, meg ez nem is olyan nagy baj. Ilyenkor lesz a gondolkodási időből (amit sokan tényleg annak szánnak és nem kamuszövegnek) azonnal szakítás.

2013. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azon kaptunk össze, hogy nem számoltam be percről percre a napomról pedig elvárta volna, hogy mindig tudósítsak mikor hova megyek mit csinálok. A másik hogy nehezen ért el telefonon. Nekem a fő kommunikációs csatornám az internet. Demonstrálva hogy nem ért egyet vissza sem ir nekem és már nem is hiv. Akkor majdnem szakitottunk is.

Erre tudom fogni, mert más nem történt de meglehet, hogy ez már a következmény volt és nem az ok. Az is közrejátszat, hogy keveset tudtunk találkozni csak hetente egyszer.

2013. okt. 15. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!