Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira idegesít ezzel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesít ezzel hogy már nem tudom mit kezdjek, most tényleg ennyire fontos ez? Lányok tényleg ezen múlik a dolog sokaknak? 26F

Figyelt kérdés

Barátnőm folyton megemlíti nekem hogy járjak már el kondizni mert nem érzi magát biztonságban mellettem,mert hogy fogom én megvédeni ha belénk kötnek.(előző pasijai mind nagydarabok voltak)Tény hogy vékony testalkatú vagyok 175/65 de most ne legyen ez már akkora probléma,mindig mondom neki hogy bízzon bennem, ha belénk kötnek megvédeném,de én mindig annak voltam a híve hogy mindent meglehet beszélni szóval ha nem akkor meg tovább kell állni onnan,ha pedig minden kötél szakad nyilván megvédem barátnőmet bármi áron,de hiába vagyok egy nagydarab paraszt ha 2-3ember jön tökmind1 mekkora állat vagy úgyis elkenik a szádat.Inkább ez csak egy külső biztonságot ad a nőknek,de hogy tudnám vele megértetni hogy nem ezen múlik a dolog hogy meg tudom védeni.Tény hogy régebben kondiztam,és gondolkodtam rajta hogy elkezdem újra(nem miatta) de mivel ilyen a testalkatom úgyse leszek egy nagy állat,és nem is akarok változtatni senki kedvéért,a lényeg hiába kondizok fizikálisan akkorse leszek akkor hogy biztonságot nyújtson neki,hogy tudnám vele megértetni hogy nem ezen múlik a dolog?Vagy ilyenkor már halálra van ítélve a kapcsolat?Még most kezdtük el nemrég egyébként kb 1hónapja.


Mit gondoltok erről?

köszi

Én 26F

ő 21 N


2012. aug. 11. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenki nő fel 21 éves korára. Keres egy másik lányt mert hosszútávon ez úgy sem fog működni. Bár tudom úgysem fog történni semmi de majd rájössz, hogy drága dolog az idő.
2012. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Tényleg vékony vagy, inkább az egészséged érdekeében kellene mozognod a külső csak extra lenne. Sportolj valamit. Amúgy ez hülyeség, hogy nem tudnád megvédeni mert vannak gyenge pontok a testen ami egy izomagyút is érzékenyen érint. Vonzó azért ha van egy kis izom, de ne túl sok. 70kg azért jó lenne ha lennél.


21/N

2012. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
finnyás q
2012. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 okoska31 ***** válasza:
inkább nem írom le, amit erről gondolok...
2012. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Nekem alapból eszembe se jut, hogy mi van ha belénk kötnek... Most komolyan, mennyi annak az esélye? Ha valaki belém kötne, hozzájuk se szólnék, mennék előre, ennyi. Ha nincs provokáció, nem nagyon kötnek senkibe... Azt meg kifejezetten megtiltanám a páromnak, hogy kondizzon, mert nekem abszolút nem tetszenek az izmos férfiak. Én mindig átlagos testalkatú férfiakkal jártam és sosem kötöttenk belénk, se akkor ha együtt voltunk, se akkor, ha egyedül mentem valahova. 27/L.
2012. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kérdésfeltevés helyett már kidobtam volna,hogy csak úgy puffant volna...
2012. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Én, mint nő azt gondolom erről, hogy nem az számít mekkora darab egy férfi. Ugyanis a "kondishurkagyurkák" 90%-a azért olyan nagy darab, mert szteroiddal nyomja magát, ezért aztán a szufla gyorsan fogyna egy komolyabb fizikai megterhelés során. Láttam én már cingár srácot olyan fizikummal, hogy egy kigyúrt állatot is lepipált volna.

Szerintem ez nem is igazán a biztonságérzetről szól, inkább a külsőségről. Inkább arról, hogy "nézzétek, milyen nagydarab sráccal járok". Soha nem fogja megérteni, neki a nagydarab fickók tetszenek és kész. Nem értem, miért nem tudja ezt kere-perec bevallani.

Részemről az, hogy mennyire érzem magam biztonságban egy férfi mellett nem a mérettől, inkább a személyiségtől függ. Egy nyámnyila srác egy legyet sem tudna arrébb pöckölni még akkor sem, ha kétajtós szekrénnyé gyúrja magát.

Mellesleg én a kondi helyett (vagy mellette) ajánlanék valamilyen küzdősportot hobbi szinten.

2012. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sportolok, rendszeresen szoktam úszni,meg régebben kondiztam is,tehát teszek az egészségemért, és van egy alap szálkás alkatom,de nem vagyok nagydarab.Csak szimplán nem vagyok a verekedés híve ennyi, tény ha valaki molesztálná csajomat,magyarán van komoly indokom hogy nekimenjek valakinek akkor lesz*rom mekkora az illető mert dühömben teszek mindent.De most azért mert valaki nézi,vagy odamegy bepróbálkozik,akkor szerintem szóval is simán el lehet intézni,arra akarok kilyukadni hogy nagyon szélsőséges esetnek kell lennie szerintem hogy valaki jogosan verekedjen ennyi.Konkrétan a 27évem alatt egyszer se kellett még verekednem egy barátnőmért se ezért nem értettem a mostaninál hogy ez miért olyan fontos neki.

Okoska érdekelne a te válaszod is,ez egy ilyen oldal, ha te a lánnyal értesz egyet azt is mondd,mert tényleg nem voltam még ilyen helyzetben hogy most ez valóban annyira fontos-e

2012. aug. 11. 20:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a csajt mert nem vagy elég jó neki, legközelebb azt mondja nem vagy elég jóképű vagy kicsi a farkad!
2012. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nők is tanulhatnak önvédelmet. Szerintem az praktikusabb lenne, akkor is biztonságban érezhetné magát, ha te nem kísérgetnéd. Már ha tényleg erről van szó.
2012. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!