Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segíts kérlek! Mit csiáljak most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts kérlek! Mit csiáljak most?

Figyelt kérdés
több mint egy éve belevagyok zúgva egy fiúba. még tavaly kezdtünk el beszélgetni sokat de sajnos nem lett semmi. aztán barátnője is lett és pár hónapra rá elkeztünk megint beszélgetni de nemolyan gyakran de még úgy is hogy csaja volt. aztán nemrég szakítottak és mondta hogy most nem akar még barátnőt ezután a hosszabb kapcsolt után (5 hónapig voltak együtt). Tegnap láttam az askjan hogy van most olyan lány akivel járna méghozzá egy. Mondtam hogy láttam de annyit írt hogy most mit írjon erre. Mit csináljak? Mit válaszoljak?

2013. okt. 15. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Láthatóan nem érdekled, szóval próbálj túllépni rajta.
2013. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyszeruen told le gatyajat es pippantsd le ha nem mered akkor rugd tokon h erezze neked mennyire faj.....:/
2013. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!