Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem bírom tovább, kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem bírom tovább, kérlek adjatok tanácsot?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel 4 éve élünk együtt,ő csajozik,már nem szeret csak az anyagiak miatt vagyunk együtt,én viszont 6 hónapja együtt vagyok egy 26 éves fiúval,aki a szüleivel él,nem dolgozik,nem bírom le állítani,mindig automatikusan át jön hozzám,akivel együtt élek az dolgozik,énis dolgozom de már 1 hete nem mentem be a srác miatt,a szülei ki teszik otthonról 3 hete van,de semmi pénze nincs,én most beteg vagyok,de ezt mondja nekem,hogy ha megkapom a fizumat akkor költözzek el vele.ráadásul egyik nap át jött,és otthon náluk balhé volt,és itt nálunk szét vert mindent a laptopomat is mindent,és a srác az ereit vagdossa,ma már nem akartam hogy át jöjjön,mert tényleg rosszul vagyok,és nincs szükségem most senkire.de skype-on kel vele beszélnem:S de most is csak azt mondja hogy jaj neki nincs munkája,keresni lusta,és hogy nem sokára az utcán lesz ezt én már nem bírom hallgatni,valami tanács?

2013. szept. 13. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
őőő, nem tudok mit mondani, én is ki voltam bukva amikor nem volt munkám, de azért nem vártam volna el h a lány eltartson meg nem vagdalnám magam, pszichológusra lenne szüksége, meg állásra
2013. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azthiszem ideje lenne egy "nagytakarításnak" a partnerkapcsolataid terén. Egyik kapcsolat sem üdvözítő, el kellene költöznöd (vagy a barátodnak) a másikkal meg megszakítani a kapcsolatot. (ez utóbbi miatt lehet jobb ha te költözöl, de nem tudom albérletbe laktok vagy valamelyikőtök a lakásában).
2013. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ez már tegnap is volt. akkor is megmondták hogy hülye vagy, ez mára sem változott meg ahogy látom.
2013. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 26 évessel szakítanék, mert nem tűnik normálisnak, a leírásod alapján én félnék tőle, és pont ezért egyelőre nem is mernék elköltözni, azért az exed jelenléte csak nyújt némi biztonságot.
2013. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!