Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azért akart velem szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért akart velem szakítani, mert túlságosan szeret és mert hiányzok neki. Ti értitek a logikát ebben? Volt veletek hasonló? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

A barátommal jelenleg sajnos távkapcsolatra vagyunk ítélve a munkája miatt. Nem végleges ez a helyzet, de eltelt már 2 hónap. Ma este pedig bekattant neki, hogy nem bírja tovább és nem tudja mi legyen, mert sehogy sem jó... Szerencsére megbeszéltük, mert nagyon szeretjük egymást, de félek tőle, hogy megint rájön egy ilyen hepaj. :(

21/l



2013. okt. 16. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha szakít Veled akkor nem fogsz neki hiányozni?! Érdekes. Szerintem csak a hiányos miatti kétségbeesésében mondta..
2013. okt. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyanezt kérdeztem én is tőle! Annyi volt a válasz, hogy mindenhogy rossz... és nem tudja. Hát igen, kétségbeesés ide vagy oda, mostmár nem is tudom mit gondoljak az egészről :/
2013. okt. 16. 02:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret kitart. Az idő megadja a választ.
2013. okt. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nagyon utálom az időt...
2013. okt. 16. 02:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a távkapcsolat, de legalább kiderül, mennyire mélyek az érzései a párodnak. Az a szöveg pedig, hogy túlságosan szeret, ezért szakítani akar, csak bla-bla. Ilyen nincs.
2013. okt. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a férfi szakítani fog veled, lezárt már téged, csak gyáva neked megmondani.
2013. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben jártam én is!Távolság,min 2 hetente egy hepaj!Teljesen ki voltam bukva,mert nagyon szerettem/szeretem is!De ez így nem kapcsolat,hogy rettegés fog el már akkor is,hogy ha rám ír!Mert sosem tudom épp min fog cirkuszolni.Én már eljutottam arra a szintre,hogy ennek vége.Ez így nem mehet tovább bármennyire is szeretem!
2013. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

...áááá, ilyen nincs. Ha tényleg szeretne azon gondolkozna hogyan tudjátok megoldani. Már valaki írta korábban, hogy gyáva.

Ez a ,,finom" lepattintás egyik módja.

Ne legyen igazam!

2013. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :/
2013. okt. 16. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!