Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16/L, F ti mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/L, F ti mit tennétek? Inkább lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés
Volt egy lány általános iskolában, akibe 4(!) évig szerelmes voltam, viszonzatlanul. Ugyanis, a lány vagy 15 cm-rel magasabb nálam és nem is mondtam el neki mit érzek iránta. Ezzel nem is lenne baj, csakhogy ez még mindig nem múlt el! Még mindig csak rá tudok gondolni, megállás nélkül csak ő jár az eszemben, egyre inkább. Nem tudom mit tegyek, várjam meg hátha elmúlik, vagy esetleg próbáljam meg? Suliban nagyon jól kijöttünk, de mint csak barát. Azóta nem sokat beszéltünk. Nagyon szép lány, kevés esélyt látok rá, hogy bármit is elérnék nála, azon kívül, hogy beégek így 4 év után. Nem vagyok egy kigyúrt izmos, páwagyerek, se egy extrajóképű srác, nem tudom, mivel kéne próbálkoznom. Lányok, mit gondoltok, ha Ti lennétek az a lány, mivel lehetne megfogni titeket? Fiúk! Ti mit tennétek a helyemben? Privire is válaszolok. 16/F

2013. okt. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jó a hosszú combú menyecske, mert amire végigérsz a combján, elfogy a nyálad
2013. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, beszélgess vele, de semmiképp se mondd el, hogy tetszik neked, mert az nagyon nyomulós, hívd ki sétálni, és ha látod a jeleket, akkor se nagyon próbálkozz :) de ez már a randi..

Szóval fel a fejjel, ha nincs még barátja menj oda hozzá, van a mondás..

Sosem tudod meg mi történik ha nem próbálod meg

És később meg fogod bánni

2013. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát...nekem már udvarolt alacsony fiú, de aztán nem lett belőle semmi, de nem csak az alacsonysága miatt, amúgy se jött be. Én azok közé a lányok közé tartozom, akik a magas fiúkat kedvelik, nem tudom elképzelni magam egy alacsonyabbal. :S

Viszont szerintem meghódítani ugyanúgy tudod, mint a többi lányt, ne azt nézd hogy mekkora ő meg te. Udvarolj neki, légy hozzá kedves, mosolyogj rá, hogy lássa hogy tetszik neked, aztán kiderül, ő hogy érez. :)


16L

2013. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sokat beszélgess vele csak úgy.Ha nagyon jól kijöttök és látszik rajta hogy élvezi veled az együttlétet akkor kicsit lépj előre pl (mint az előző is mondta) sétával.Nem kell sietni csak fokozatosan
2013. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon szép lány, kevés esélyt látok rá, hogy bármit is elérnék nála, azon kívül, hogy beégek így 4 év után. "

DE az a kevés ott van. Ha meg nem mész oda hozzá, az se lesz. Akkor tudod mennyi lesz? 0%.

Én szurkolok nektek.


18/L

2013. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!