Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban lányok válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok válaszát várom. Megmondjam neki vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jó munkakapcsolatban vagyok és van úgy, hogy néha egy baráti társaságban megyünk el szórakozni. Nem tudok róla túl sokat hisz nincs köztünk olyan viszony h komolyabb dolgokról beszélgessünk, de nincs komoly kapcsolatban.

Munkánk során az elmúlt időszakban nagyon sokat voltunk együtt és a munka utáni időtöltés is úgy alakult h összefutottunk. Egy elég jó baráti viszony alakul(t) ki közöttünk. De most jön a bökkenő. Azt hiszem kezdek beleszeretni, vajon beszéljek neki az érzéseimről, kockáztatva ezzel a barátságunkat vagy ne mondjak semmit és inkább várjak még?

24F


2011. márc. 25. 12:57
 1/7 anonim válasza:
nekem is van egy nagyon jó haverom akit születése óta ismerek. és kb. majdnem egy éve belészerettem. egyébként nagyon jól elvagyunk, sokat dumcsizunk. ő néha pontosabban elég gyakran küld jeleket, tehát esélyes vagyok. bevallani nem merném neki, hanem várnám hogy ő kezdeményezzen. mivel én lány vagyok te pedig fiú ezért neked az ellenkezője. próbálj kezdeményezni, mosolyogj, de az érzéseidet ne tálald ki egyből. sok sikert ;)
2011. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj ezzel egy kicsit:)
2011. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Timi: ) ***** válasza:

Szerintem várj még picit,találkozgassatok,és a találkozók alkalmával próbáld leszűrni azt,hogy ő hogyan áll hozzád.Semmiképp ne tartsd magadba az érzéseidet,de előbb mérd fel a terepet".Szerintem a dolog rendben lesz,és a vonzalom kölcsönös.Sok sikert!

24/L

2011. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyenlőre még ne tegyél szerelmi vallomást,hiszen fogalmad sincs,hogy a hölgy mit érez irántad..Ha tudsz inkább intézz mindig úgy a napokat hogy egyre több időt töltsetek együtt,akár munkaidőben,akár azon kívül..Amikor együtt vagytok nevettesd meg,beszélgessetek,és ha úgy látod gondja van,nyugodtan kérdezd meg mi a baj..Ha jó barátság alakul ki,elviheted néha moziba,vagy csak hívd el sétálni..Idővel te is észre fogod venni,hogy barátnak vagy annál többnek tart..

Tapasztalatból beszélek..A párommal én is munkahelyen ismerkedtem meg..Az elmondása szerint már az első nap oda volt értem,de ő azt csinálta amit leírtam..Végig gondolva így volt jó,mert ha az elején szerelmet vall,engem vissza riasztót volna,hiszen én akkor még nem akartam semmit tőle..Ma már 10 éve élünk együtt..

2011. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz s ha megy akkor lesz valami.
2011. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 25. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne úgy kezd, hogy "belédszerettem", hanem esetleg hívd el randizni, és abból úgy is rájön hogy tetszik neked. Aztán ha elutasít, akkor még mindig lehettek jóban utána..
2011. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!