Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kb.8 hónap alatt ő többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.8 hónap alatt ő többször mondta, hogy akkor itt a vége, én viszont csak egyszer és akkor tényleg vége lett. Miért is húztuk eddig?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem az első alkalom kb. 3 hónap után volt, este beszéltünk, úgy volt, hogy jön hozzánk másnap reggel 9-kor. Majd mondtam neki, hogy dolgom lenne inkább jöjjön 10-re. Megsértődött, hogy ha nem akarom, hogy menjen akkor inkább mondjam meg. Ő nem alar zavarni, minek vagy vele, legyen inkább vége.

Ezután kb. 2 hónappal ugyanez szinte, este mondta, hogy nagyon fáradt szeretné már jól kialudni magát, szóval ha másnap taliznánk ne menjünk semerre csak pihizzünk otthon. Erre 'volt bátorságom' mondani neki, hogy akkor inkábbmaradjon otthon, pihenje ki magát, talizunk máskor. (Mert bicajjal járt hozzánk kb. 60 km) megint ugyanaz, h én nem akarom látni..

1 hónappal ezután szintèn úgy volt, h jön. Neten játszottunk, én nyertem sokat majd mondtam, h már nincs kedvem, játszunk máskor. Erre válasz 'jó nekem meg nincs kedvem beszèlgetni tovább" és akkor ott ült skypeon meg se szólalt vagy ki is nyomta szó nèlkül a hívást. Mikor nagy nehezen felvette, ideges voltam, nem szoktam csúnyán beszélni de kicsúszott a számon h 'mi a fsz bajod van?'. Erre fel van háborodva, h én hogy beszélek, vele így nem beszélhetek, akkor itt vége.

Ezután 1 héttel úgy volt h este skypeon beszélünk, de este felhívtam h másfél órára el kell majd mennem, de utána leszek meg előtte mèg tudunk beszélni. Közölte, h ha most elmegyek akkor ennek itt a vége. Így mentem el.. Ahogy végeztem felhívtam h rohanok haza, leszek skypeon. Mondta minek, hát ennyi volt.


Aztán gyűltek bennem a dolgok, hazugságok derültek ki, részéről kifogások, h miért nem jön be talizni, nem éreztem h szeretne és kinondtam h akkor ennyi. Szerettem, nem értem mi történt, hogy lehet h ennyi volt? Tudom, h én szakítottam végül de túl könnyen elfogadta én sosem hagytam ennyiben amikor ő ilyen fent említett hülyeségek miatt szakított volna. Vagy erre várt?



2013. okt. 19. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Sokszor nem is sejtjük h kivel vagyunk együtt,csak utólag mutatja ki vki a foga fehérjét... Nekem is mondták már h semmi pénzért nem hagynának magamra, de az eredmény mindig más lett es rájöttem h hosszú időn át mennyire félre lehet valakit ismerni...
2013. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha tényleg szeretett volna akkor nem törődött volna bele a szakításba, nem?
2013. okt. 23. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
voltam ugyanilyen gyerekes sráccal másfél éven át. utólag hálát adok az égnek, hogy elváltak útjaink. mint egy hisztis liba. örülj te is, majd találsz normálisat.
2013. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!