Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináltam rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom 1 éve és 8 hónapja. Mielőtt kiment Angliába, minden szép és jó volt. Azután h kiment vmi megváltozott! Csak telefonon beszéltünk, semmi kamerázás, mondván, h a telefon olcsóbb és jobb. Én kb 2 hónap után követtem őt, de kicsit rideg lett velem! A családja nagy része már Angliában él, szóval volt esélyem arra, h kicsit megkérdezzek ezt-azt róla. Azt mondták, h miatta sokat változott és jó irányba. Én nem tudom milyen volt azelőtt, h mi összejöttünk, hiszen nem ismertem. Aztán telte múltak a hetek és nem akart "összebújni" velem. Kérdeztem miért, de azt válaszolta, h biztos benne h holnap már együtt leszünk! Én meg ??? Nem értettem az egészet! 1 hónappal később láttam egy facebook beszélgetést egy részi csajjal (akibe szerelmes szerintem) és kérdőre vontam h miért vert át, miért csinálta... a válasza az volt erre, h feltörték a facebook-jat és h nem ő volt... Természetesen abszurdum, hiszen egy időben beszélgetett velem, olyan dolgokat idéztek fel a lánnyal, amire csak ők ketten emlékeztek... szóval megint csak ???? Mi van??? Nagyon kiborultam... összetörtem és csalódtam. Én bíztam benne, jobban mint eddig bármelyik kapcsolatomban. Erre, tessék!

Aztán jött egy másik szitu... a tesója barátnői kijöttek Angliába egy hétre... és a párom nem volt tekintettel arra. h nincs sok időnk egymással, és lecserélt a társaságra!!! Nagyon egyedül éreztem magam akkor is! Nem ért hozzám, nem beszélgettünk! Teltek múltak a hónapok és egyre kevesebbet szeretkeztünk. Ismét megkérdeztem miért, erre az volt a válasza, h ő sokkal nagyobbat élvez, ha hetente ér hozzám... Gyerekek... nekem totál elment az önbizalmam a kapcsolatban és nem is kezdeményezem a szex-et, sem semmi egyebet. Csomószor megbántott, hogy én milyen vagyok! Magányos vagy és nem tudom, hogy miért csinálhatja. Arra tudok gondolni, h talán már nem akar velem lenni, nem szeret már!



2013. okt. 19. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jol gondolod, nem kivan mar. Odebb kell allni. Ferfikent tuom milyen az ilyen, csak nrkem novel volt dolgom.
2013. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor mi van ha önmagának sem vallja be?
2013. okt. 19. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt csináltad rosszul, hogy nem hagytad még faképnél. Hazudozik neked, mellőz, nem szeretkezik veled, mit akarsz még?
2013. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mint ferfi mondom neked hgy biszto hgy megcsal miert ne kivana atarsasagod es a sexet ha a bartnoje vagy ere csak egy magyarazat van hgy egy csitri elegiti ki na amit csinalhatsz az az hgy dobmar ki a fracba konyorgom en tudom hgy gondolkodnak hisz ahgy mar le irtam enis az vagyok

mar csak kihasznal

ez nagyon sok ido amit egyutt toltotetek mikor szakitasz vele es ha nem keri hgy adj neki meg egy esejt hgy bocsas meg neki vagy rafogja valamire csak adj neki meg egy esejt akkor lehet szat mondani hgy athatsza neki meg egy esejt de ha nem akkor adios

2013. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!