Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csináltam, hogy befejeztem egy hosszan tartó internetes ismerkedést vagy várjak még rá?

Figyelt kérdés
Már január óta beszélgetek egy nővel, egy kvíz játékon ismertem meg véletlenül. Nagyon tetszik a lány, eszméletlen jó vele beszélgetni stb, De van egy se veled se nélküle kapcsolata, amit már kezd lezárni, de azt mondta hogy időre van szüksége. Így a találkozást kerüli és nem mond semmi biztosat, hogy valaha találkoznánk, minden csak lehet, nem tudja stb. Tegnap teljesen arra az elhatározásra jutottam, hogy továbblépek, nem tudok várni ilyen bizonytalanságban. Szerintetek jól tettem vagy érdemes még várnom hónapokat? Ti mit tennétek?
2013. máj. 10. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2013. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szio.Szerintem mond meg neki ,hogy beszéljetek meg ,hogy miért Nem akar találkozni vagy ha szeretne akkor miért fel ?lehet attól fel ,hogy majd Nem fogsz neki tetszeni. Szerintem mindenképpen nyugtasd meg ,hogy tetszeni fog ,biztasd :) majd írj ,hogy mi történt :) sztem ne hagyd annyiban sok sikert
2013. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!