Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám kezelni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kezelni ezt a helyzetet? (távolság)

Figyelt kérdés
A párommal külön városba kerültünk egy éve, őt Kecskemétre vették f főiskolàra, engem Pestre. Tavaly albérletben lakott pàr csoporttársával, de idèn mâr koleszos. A koli 90%-a fiú, többi lány. Tudom miről szól a koleszos élet és hallom hogy most az első hèten csak isznak és buliznak, elég rosszul viselem és fêlek, de a pâromnak inkâbb nem mondtam semmit. Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen? Mit tegyek hogy véletlen se kivànjon meg màs lányt lenn? 20/L
2013. szept. 9. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam hogy egy kapcsolatban a bizalom mindennél fontosabb. Vagy én tudom rosszul?
2013. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zoliba' ***** válasza:
20 évesen felesleges távkapcsolatban élni,főleg,h még 3 év hátra van. Ha megcsal,úgysem tod mep,szal ezen ne rágódj. Ezen akarsz izgulni 3 évet? Keress mást,mert elpocsékoljátok az életeteket. Vége lesz a sulinak,szétmentek és bánhatod a vissza nem térő fiatalságodat.
2013. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy drasztikus a válasz, de a másodiknak tök igaza van! Még így az elején nem, de 1-2 hónap múlva észre fogod venni, csúsztok le a lejtőn. Ennek így nincs sok értelme, hogy állandóan aggódsz, hogy megcsal. Más élete van ott, más barátok, más környezet. Nem tudod megakadályozni semmivel, hogy találjon magának más valakit!
2013. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak az alkalom hiánya tartja vissza a megcsalástól, azt jobb is, ha minél előbb megtudod, hogy találhass valakit, aki szeret.
2013. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!