Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek így erősebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Szerintetek így erősebb a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nemrég olyan kérdést tettem fel,hogy szakítsak vagy ne...szerencsére minden gond megoldódot.Tegnap találkoztunk,amikor bejött,nem az volt az első,hogy megcsókol,hanem szorosan megölelt,kb 5percet voltunk így,filmeztünk és rengeteget beszéltünk a jövőről.pl hogy ha szakítunk,mindig egymásnak ott leszünk jóban rosszban,legjobb barátok leszünk és egymás lelki társai.Nagyon örülök,hogy gondolkodtunk mindketten sokat,mert végülis rájöttem,hogy nincs miért szakítsunk,imádjuk egymást,és nem szakíthatunk minden veszekedés után :).Mi a véleményetek?

2013. okt. 21. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Az,hogy ha már a jövőről beszélgettek az jön fel hogy mi lesz majd ha szakítotok ( ami tudjátok úgysem menne,mert a kutya se kell senkinek amikor megdöglik...) és nem az,hogy pl. elmentek a jövőben valahová,kirándulni,vagy milyen jó lesz ha felnőtök együtt élni stbstb...Már nem hangzik olyan jól.Inkább egymást nyugtatjátok...Aztán lehet nincs igazam,de mikor a barátommal beszélgetünk,nem ilyenekről beszélgetünk,hanem a jövőt tervezzük,nem pedig hogy szakítunk.
2013. okt. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az a véleményem az írásod alapján, hogy nagyon eröltetett. Az, hogy vlki a másik ember barátjává és egymás lelkitársává lesz, az vagy spontán kialakul, vagy nincs.De így ahogy te leirod, ez csak görcsös és eröltetve van.
2013. okt. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a szakitásról beszélgettek akkor már baj van...egyébként fiatalon tervezni nem szabad,mert bármikor szétválhattok...
2013. okt. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még.
2013. okt. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"rengeteget beszéltünk a jövőről.pl hogy ha szakítunk,mindig egymásnak"


Szóval már tervezitek a szakítást?:D És hogy a kérdésedre válaszoljak.

Nem lesz erősebb ettől egy kapcsolat, ez csak egy ilyen alkalom volt, mellesleg előre nem nagyon szoktak tervezni fiatalon. Így kb 17-18 évesek lehetek.

Meg te azt gondolod hogy ha szakítotok akkor még jobban lesztek? :D Barátságból szerelem lehet, de szerelemből barátság nem!

2013. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
Már a szakítást tervezitek??? De édes... Bár ettől nem erősebb lesz egy kapcsolat, hanem rosszabb... Én több ma már exemmel előre megbeszéltük, h ha szakítunk, nem leszünk barátok, mert tudjuk hová vezet ez... Ha most szereted a másikat, akkor ha vége is a dolognak, legalább a régi idők emléke miatt ne bántsd, mert valaki mindig többet akar egy ilyen helyzetben...
2013. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem...szó nincs erről...lehet hogy ki fog menni a jövőben külföldre dolgozni...nem hogy tervezzük a szakítást...dehogy tervezzük...amúgy ő 20 én meg 19...
2013. okt. 21. 14:43
 8/10 A kérdező kommentje:
nem haraggal válnánk el egymástól!úgy is tartanánk a kapcsolatot,ha ő kimenne,és ha hazajönne,folytatnánk,mert együtt tervezzük a jövőnket :)...megértem,hogy félreértettetek,de csak azért lehetett,mert nem írtam le tövéről hegyére :)az nem szakítás lenne,hanem amolyan elszakadás...de együtt lennénk :)
2013. okt. 21. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg baromi jó kapcsolat lenne ha te itt élsz,ő meg külföldön. :)
2013. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
figyelj...vannak akik annyira szeretik egymást,hogy fenn tudják tartani a kapcsolatot így is :)mert annyira erős és már régóta vannak együtt.nem az a fő egy kapcsolatban hogy hetente többször is van szex pl...hanem hogy eléggé szeretik-e egymást,hogy távolról is képesek együttmaradni,hogy ne forduljon elő a megcsalás :)
2013. okt. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!