Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Mit tesztek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit tesztek, ha olyanba szerettek bele akibe nem lenne szabad?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,akármilyen indok miatt nem szabadna hogy beleszeressetek, de mégis megtörténik.Olyankor hogy viselkedtek a lánnyal/nővel szemben?

2013. okt. 23. 01:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2013. okt. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Én már többször beleszerettem a farkamba, de mindig kiverem a fejéből.
2013. okt. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
nem szeretek bele olyanba, mármint fizikailag...bele...a lányba, nem. :)
2013. okt. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Goofre válasza:
51%
Én (jelenleg is) beleszerettem egy lányba akit nemismerek a villamoson. Együtt szoktunk menni reggelente. Viselkedés? Az átlagnál több pillantást vetek rá, esetleg jobb a kedvem a jelenlétében. Jah meg próbálom leszólítani :D egyszer már sikerült bár sz@rul. :P
2013. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezzel mit tenni. Akaraterővel felül lehet az érzéseken kerekedni, de arra csak azok képesek, akiknek óriási akaratereje van. Amúgy meg csak az idő képes ezen változtatni. Persze az meg még rosszabb, ha így történik.
2013. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Gyakran jobb, ha a szíved helyett az eszedre hallgatsz. Ha érted mire célzok :P
2013. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem?!
2013. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ész és az értelem néha sokkal logikusabb dolgokra késztet, mint a szerelem :)
2013. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez igaz, bár szerintem nem minden esetben megoldás!

15:23as voltam

2013. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mindig megoldás, és nem mindenkinek... attól függetlenül lehetünk ésszerűek, találékonyak. Mindenki másképp látja ezt a dolgot, más érzelmekkel, én el tudom fojtani magamban őket. És megértem, ha más nem bírja. Nem vagyunk egyformák :)
2013. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!