Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért reménykedem szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Miért reménykedem szinte esély nélkül, hogy visszajön? 20/F

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónapja szakított velem az első komoly szerelmem így a 20 -as éveim környékén. Állítólag nem élte ki magát ami mondjuk igaz is. Rajtam kívül nem nagyon volt senkivel, viszont azt biztosra tudom, hogy nagyon nagyon szeretett szinte mindenek felett, bár ezek szerint mégse annyira....

Mindegy a lényeg az, hogy van arra lehetőség ha tényleg szeretett, hogy egyszer benő a feje lágya és esetlegesen újra akarná kezdeni? Persze nem alapozok erre mert hülyeség lenne hitegetni magam hiú ábrándokban csak szimplán érdekel. Ilyen előfordulhat?


Köszönöm



2013. okt. 23. 01:32
 1/10 Sulek Péter ***** válasza:
100%
szia én úgy gondolom bocs ha hülyeséget írok de ez rajta múlik. lehet hogy visszajön lehet hogy nem lehet szerelmes lesz másba, sokféle eset előfordulhat csak rajta múlik és hogy milyen hatások érik( milyen emberekkel találkozik pl)így összefoglalva van éppen rá esély de szerintem jobb lesz ha túllépsz rajta legalábbis megpróbálod :)
2013. okt. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mert a szerelem függőség. drogos vagy drog nélkül, elvonási tünetekkel


hány pénisz után jönne vissza? reménytelen

2013. okt. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

rossz a nézőpontod.

alap,hogy a nő nem fog visszamenni,ha akarsz valamit neked kell visszaszerezni,vagy úgy megjátszani a lapokat,hogy előidézd a nyitását.

és neked nincsen benőve a fejed lágya valószínűleg.

van melód?van lakásod?van önálló életed?

ha veled egy idős a lány,akkor ott már alapból hátrányban vagy.

ez a nem élte ki magát meg rossz duma,a szíved mélyén te is tudod ezt.

nem voltál megfelelő valami miatt.

2013. okt. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem tudod van az a mondás:Hogyha szereted engeddel ha nem jön vissza sohasem volt a tied.

Szerintem élj eszerint a mondás szerint!!!

2013. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2:09-es jól látod a problémát 17:43-as : Ez a ha szereted elengeded duma egy akkora nagy f.ság,hogy az agyam elszáll tőle. Ezt a mondást a nők találták ki kínjukban,hogy megmagyarázhassák a dolgaikat.

Ha valakit tényleg szeretsz,akkor azt a b.dös k. életben soha de soha nem engeded el,sőt többször is egymásra találtok szakítások után is.

Egyébként meg behúzok ide egy linket, érdemes elolvasni:


[link]


Na ez nagyon jó jellemzést ír arról,hogy miféle nők vannak ma napjainkban.

2013. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És te jó szívvel visszafogadnád miután "kiélte magát"? Akármennyire is szereted azért kicsit nehéz lenne elnézni egy pár hónapos szünetet amikor is végigmegy rajta a fél város, aztán visszajön.
2013. nov. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os. Van erre egy jó közmondás,aminek van valóságalapja,csak éppen nem a 20-onévesek körében.

"K_rv@ból lesz a legjobb feleség!"

2013. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván oka volt annak,hogy lelépett.Szerintem így utólag kár rágódnod ezen,ezen az átlátszó szövegen se agyalj túl sokat,amivel elment.Tovább kell lépni,nem sírva várakozni.Nem vagy te senki játékszere,hogy otthagynak,aztán majd ha úri kedvük úgy diktálja,visszafogadnak,mert éppen nics más.A francokat,ő éli az életét,te is tedd azt!Jobb megoldás szerintem nincs.
2013. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így vagyok, mint te, csak én vagyok a lány, minden nap csak sírok és imádkozom Istenhez, az univerzumhoz, hogy visszajöjjön hozzám, sokan azt mondják, hogy nem fog, sokan pedig, hogy visszajön majd, de nekem csak sokkal rosszabb lesz, mert nem lesz már jó a kapcsolat. Nem mondom, hogy fel a fejjel, mert tudom lehetetlen, bár nálatok már hónapok teltek el, lehet jobban vagy, én még a lakásból sem mentem ki az elmúlt két hétben.
2013. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én már jobban vagyok sokkal már olyanok vannak csak, hogy néha este eszembejut akkor rossz kicsit. Én úgy tudtma túljutni, hogy kerestem a lányok társaságát meg összejöttem pár lánnyal. Ezek felhúzták az önbizalmam újra. Én is azt hittem, hogy nincs élet utána......de van.....
2013. nov. 17. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!