Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 elmúltával van még esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 elmúltával van még esély megtanulni a nőkkel kapcsolatban azt amit már rég tudni kellene?

Figyelt kérdés

Mert gyakorlatilag nulla a tapasztalatom.

Nem csak szex terén ami ma sem vonz rettenetesen.

Lehet,hogy ez azért van,mert nem igen van tapasztalatom.Főleg nem olyan ami annyira jó lenne,hogy még többet akarjak belőle.

De lelki síkon is ez a helyzet.Ott is ritka,hogy barátnőt karjak. Néha jó lenne beismerem,de kevés ilyen nap van egy évben.

Szóval semmiféle használható tapasztalatnak nem vagyok a birtokában. helyzettől és témától függően különböző mértékben feszült is vagyok nők társaságában.

Bár ilyen ritkán van,mert társaságom sincs nagyon akikkel eljárnék szórakozni. Ami még feszültebbé tesz,hogy szórakozni sem tudok. Nem tudok rendesen feloldódni.


Hol lehet erről beszélni valakivel? Lehet egyáltalán ilyen helyzetben tanácsot adni, változni?

Mik az esélyek ha később barátnő szeretnék. Rögtön lerí rólam,hogy használhatatlan vagyok.



2013. okt. 14. 09:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
korunk tipikus szingli levele
2013. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Legalább foglalkozol azzal hogyan lehetne jobb. :)

Válasz: járj társaságba, figyelj oda az emberekre. Rengeteget lehet tanulni tőlük akkor is, ha egy árva szót nem szólsz, csak figyelmesen hallgatod őket.

2013. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
35%
jó úton haladsz a 40éves szűz címe felé. xD
2013. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok 30 fölött, ahogy te. Barátokkal, haverokkal a társaságban oldott vagyok, viszont ha egy nő csöppen közénk, akiről tudjuk, hogy egyedülálló, teljesen leblokkolok, nem beszélek, mélyen hallgatok. Nem vagyok görcsös olyan szinten, mint ahogy magadról fogalmaztad, hanem tudat alatt bekapcsol valami blokkoló, ami megakadályozza, hogy önmagamat adjam egy nő jelenléében. Nem mondanám ezt görcsösségnek, mert nem szorongok közben emiatt, hanem az évek során valahogyan belém ivódott az, hogyha egy nő megjelenik az életemben "komoly" szándékkal, abból hatalmas felsülés lesz. Ez mindig így volt, mindig óriásit csalódtam a kiszemelt nőben, és emiatt sem ismerkedek már újakkal, mert abból is fatális tévedés fog majd kikerekedni.


32/F

2013. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hogyan edd a pilótakekszet?
2013. okt. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem iratkozzál be tánciskolába, leginkább kubai salsát javaslom. Nem kell csajt vinned, órákon folyamatosan párcsere van, általában több a csaj.


Órákon még sokszor testbeszédet is tanítanak, illetve csajokkal szembeni közvetlenségre nevelnek. Pl. egy körön át csak szemkontaktus, mosoly gyakorlása percenkénti párcserével kb. "Srácok nézzetek mosolyogva a lány szemébe, lányok ti is a srácra.. párcsere", illetve oktató pl. felhívja a srácok figyelmét, hogy pihentetőül masszírozzák át egy kicsit a lányok hátát. Ahogy pedig haladtok a tánccal egyre intimebb közelségbe kerülök, pláne bachata órákon :) Eredménye hogy megtanulod a nők közelségét természetesen kezelni, mersz velük férfiként viselkedni. Tánciskolák hétvégi táncos bulikat, illetve hétvégéket és nyaralásokat is szerveznek, amiknek nyíltan felvállalt célja az is hogy a kulturált ismerkedéshez terepet nyújtsanak. Szerintem 2 hónap után kellően magabiztos leszel ahhoz, hogy buliban merjél közeledni egy kinézett csajhoz.

2013. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
jégsárkány ne dobáld a tűzgolyókat a kérdezőre ahogy a szomszéd tyúkokal is tetted. xDDD
2013. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Van rá esély, csak nem velem, és a nők többsége ugyan ezt gondolná rólad. Bocsi, nem bántásból mondom, de ez az igazság.

Amúgy szerintem szakember segíthet, mert a barátok, ismerősök, ismeretlenek szerintem nem fognak sokat segíteni, főleg, ha nincsenek is...

Igen, igen, létezik ez az öngerjesztő folyamat, amikor fiatalabb korodban nem "tanultad" meg, aztán nem lett baráti társaságod, nem tud ki segíteni, nem tudsz kivel feloldódni, ez még lelki gátakat is okoz és csak sodor a spirál.... Ez egy helyzet, amire én nem nagyon tudok megoldást javasolni, maximum tényleg az önerőt!

2013. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
utolsó,köszi. Önerő?
2013. okt. 14. 20:50
 10/27 anonim ***** válasza:

"Van rá esély, csak nem velem, és a nők többsége ugyan ezt gondolná rólad. "


Hú, de kedves vagy!

2013. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!