Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm lehet, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaszi kérdése:

A barátnőm lehet, hogy megcsal? A véleményetekre vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 hónappal ezelőtt találkoztunk és 1 hónapja jöttünk össze. Nagyon sokat beszélgettünk mielőtt elhatároztuk magunkat, hogy kapcsolatban leszünk. Nem netes szerelemről van szó, mert munkahelyen találkoztunk és nem vett egyikőnk se zsákbamacskát mikor összejöttünk... Amit tudni kell még rólunk, hogy mindketten jó pár partneren túl vagyunk már. Én az összes barátnőmmel lezártam a kapcsolataimat miután külön mentünk, de Ő neki van egy srác az életében aki miatt ezt a kérdést írom. A srácról annyit kell tudni, hogy kb 2-3 éve találkoztak egy házibuliban és egy éjszakás kalandból csináltak szex barátságot ami állítólag 2013. márciusában véget ért. A sztorit fényesíti az, hogy a barátnőm úgymond "lelki társa" a srác vagyis legjobb barátok akinek sok dologban kikéri a véleményét és sokat is beszélgetnek, találkoznak. Szóval a problémám az, hogy a srácról az 1 hónapos kapcsolatunk felénél tudtam meg az igazat. Addig csak annyit tudtam, hogy 2-3 éve a legjobb barátok, de soha semmi nem volt köztük egy csókon kívül, mert többre tartották a barátságot. A srácnak már akkor barátnője volt amikor barátnőmmel megismerkedett a buliban és lefeküdtek. kb 3 évig csalta a barátnőjét a csajommal és más csajokkal. Szóval szép múltjuk van. A tényleges probléma az, hogy a hazugság kiderülése után is elvárja barátnőm, hogy feltétel nélkül megbízzak benne, hogy nem fog megcsalni ezzel a görénnyel. TI mit tanácsoltok mit tegyek??? Bízzam meg benne és hagyjam, hogy találkozzanak és feltételezzem azt, hogy tényleg vége van már közöttük vagy kerüljem el a csalódást és dobjam a csajt?

Természetesen nem kérhetem azt tőle, hogy válasszon kettőnk közül, mert nem tudna választani vagy ha igen akkor a biztos barátságot választaná extrákkal a bizonytalan kapcsolat helyett.

Bármilyen válasz jöhet ami ide tartozik :) A trollok kíméljenek vagy ha nem akkor olyat írjanak ami nem csak szerintük vicces, hanem a társadalom többi tagja szerint is :)



2013. okt. 24. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Dobd ki azt a fszcibáló lotyót! Ezt komolyan írom! nincs megalázóbb annál, ha valakivel csak játszanak, a háta mögött meg kinevetik!
2013. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudnék megbízni benne. : /
2013. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Látsz valami jelét annak, hogy megcsal vagy csak a múltjuk miatt gondolod? Szerintem próbáld neki elmondani, hogy jobban éreznéd magad, ha kevesebbet találkoznának, vagy te is ott lehetnél. Igazából nem tudom, innen könnyű okosnak lenni, amíg nincs valaki benn.
2013. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mindenki ártatlan addig ameddig be nem bizonyosodik róla, hogy nem az... A múltja alapján nem ítélhetem el, mert akkor szinte senki nem találna magának párt. Ebben szerintem egyetértünk.
2013. okt. 24. 18:24
 5/20 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Beviz Elek ***** válasza:

Én nem tudnék megbízni benne. Lehet, hogy most pont nem csal vele, de lehet, hogy egy veszekedés után vele vigasztalódna.


De te jobban ismered...

2013. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Moszuke ***** válasza:
1 hónapos "kapcsolatnál" szerintem ez nem kérdés. rózsaszín köd miatt hezitálsz csak. hagyd ott.
2013. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h ebből h vontad le h megcsal..... járj nyitott szemmel, majd akkor dobd ki, amikor tényleg bebizonyosodik a gyanúd. Addig is ne terheld őt ezzel...
2013. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 egytüneményvagyok ***** válasza:

Jó kérdés. Nekem már az elég lenne, hogy a csaj egy ilyen mindenkit megcsalós görényt tart a lelki társának. Szóval én már ez alapján kiábrándultam volna belőle.

Plusz a barátnőd nem volt veled őszinte, ez újabb rossz pont.

Harmadszor pedig még mindig találkozgatni akar a gyerekkel. Nekem ne mondja a párom, hogy neki van egy legjobb barátja meg lelki társa, az hadd legyek már én, vagyis a párja. Vagyis tőlem mondhatja, csak akkor én odébb is állok.

Szerintem nem szerelmes beléd a csaj.

Én otthagynám.

Te szerelmes vagy belé?

2013. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok ő 21 a srác 23. A magyarázat lemaradt a leírásból, hogy miért nem mondta el már az elején. Állítólag eddig minden pasi meghátrált, lek*rvázta és egyéb dolgokat vágott hozzá és ezt akarta megakadályozni, hogy már rögtön azelőtt elítéljem mielőtt összejövünk.
2013. okt. 24. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!