Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem nem szeret, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem szeret, pedig mondja? Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Már 1 és fél éve járunk a barátommal.Mikor 2 hónaposak voltunk smárolt egy másik lánnyal.Azóta nagyon féltékeny vagyok pedig ő tényleg meg bánta.Amikor tudom,hogy egy olyan lánnyal fog találkozni(barátikörében) akitől tartok már napokkal a találkozó előtt kissé depis hangulatom lesz.Valahogy ez nem csak féltékenység.Én imádom őt és ő is engem de én valahogy mindig félek,hogy történni fog valami.Ne mondjátok,hogy mert nem bízom benne,mert igenis bízom,de nálam sokkal szebb lányok futkoznak az utcákon én pedig úgy érzem,hogy azok a lányok mellett semmi vagyok.Mit tegyek,hogy legyőzzem ezeket a félelmeimet?

2013. okt. 25. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer kovesd az egyik talalkozojara,de kello tavolsagbol figyeld oket, es nehogy eszrevegyen.Anno en igy tudtam meg,hogy a pasim megcsal engem,es azota van egy baratom,akit nagyon szeretek, es nem bantam meg,hogy kovettem mivel az a sz@rhazi nem ert meg annyit,hogy sirjak miatta :D
2013. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!