Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném azt hogy nem szeretnék kapni fikázós kommenteket én csak le szeretném írni a történetet (ki szeretném magamból írni)és elolvasni a véleményeteket!Történetünk még 4-5 osztályban kezdődik,ahol mindenki keres magának párt(kisgyerekorban...),én Piroskát (most legyen Piroska),nem lett semmi igazából néha beszéltünk,semmi különös.Ahogy nőttünk fel,én egyre jobban vonzódtam felé,szerintem ekkor még ő is benne lett volna,de én ilyenkor még nem voltam elég tökös hozzá...Elérkezett 8. pályaválasztás,ugyan oda a helyre mentünk mindketten,nem egy iskolába és nem egy koleszba.Innentől kezdve ritkábban beszéltünk,néha a buszon,de már akkor is inkább el akartam felejteni,nem nagyon hajtottam rá,mivel már mióta akarom őt és nem jött össze... 10. osztályba szinte már nem is beszéltünk sehogy és itt kezdődik a baj,hogy nekem mindig ő jut az eszembe nem bírom kiverni a fejemből,hogyan verjem ki a fejemből mit tehetnék?

2013. okt. 26. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
verd ki máshonnan
2013. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyszerű.. ha nem tudod kiverni a fejedből akkor jöjj össze vele
2013. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű,mert már nagyon rég beszéltem vele,az érdeklődési körünk sem teljesen ugyanaz,baráti körünk sem,hisz nem egy koleszba,iskolába járunk...
2013. okt. 26. 10:29
 4/4 Gabriella-Ella válasza:
Nehéz helyzetben vagy nyilván azért nem birod elfelejtenimert nagyon szereted még mndig amig szívedben nem zárod le addig nem is fogod elfejeteni de lehet beszélnetek kellene és lehet ő is hajlana a dologra nem tudhatod amíg nem beszélsz vele
2013. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!