Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

bevallotta h mar reg bejovok neki de ezt en tudtam is. a bokkeno h nekem o nem jon be. Viszont gondoltam arra h kicsit k.rogatni kellene de egyszeruen nincs kedvem hozza. De azert megsem szeretnem elszalasztani mert nincs minden nap ilyen lehetosegem.

a csaj kicsit ribi



2013. okt. 26. 18:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy férfi ammá tuti:D
2013. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sinead ***** válasza:
100%
Hagyd békén.
2013. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem vonz. Gondolom neked is vannak ilyenek
2013. okt. 26. 18:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor akarod kúrogatni vagy mégsem, talán, lehet vagy esetleg, de nem, mégis, vagy mi a faszom? Gyökér vagy, kúrd meg, ejtsd teherbe:D
2013. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sztem baráti kapcsolatként mindenképp tartsd meg, akármit is akarsz vele kezdeni ;) (smárolni, lefeküdni, vagy semmit)


Ez tetszik: 'a csaj kicsit ribi'

BIG LIKE

2013. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mégis milyen idős vagy? a csaj milyen idős?
2013. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igaz baratkent lehet erdemes meghagyni kesobb hatha megis osszejarnank
2013. okt. 26. 18:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Tartaléknak jó lesz, ha már nagyon d*ghatnékod van. Csak tartsd fenn vele a jó kapcsolatot, aztán ha olyanod van, durrantsd meg. Gondolom ő se vár többet. :D
2013. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6! Mégis mit számít az, hány évesek? -.-'

Minden kérdésnél tudni kell, még ott is, ahol semmit nem változtatna a helyzeten?!

2013. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
arra esetleg nem gondoltál, hogy talán azért kérdezi meg a korát, mert lehet, hogy ő az a csaj, akiről szó van?
2013. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!