Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

bevallotta h mar reg bejovok neki de ezt en tudtam is. a bokkeno h nekem o nem jon be. Viszont gondoltam arra h kicsit k.rogatni kellene de egyszeruen nincs kedvem hozza. De azert megsem szeretnem elszalasztani mert nincs minden nap ilyen lehetosegem.

a csaj kicsit ribi



2013. okt. 26. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
tedd beléje a farkad, úgyis ezt akarja...
2013. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Melyik faszi kezéről akarod lecsapni ezzel a szöveggel a nőjét, akiről puhatolóztál?:D
2013. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Baráti kapcsolat?

Férfi és nő között nincs, legalábbis igaz, ez az eset meg érdekbaráti lenne, de hidd el amint talál másikat, le se fog szarni, még ha most azt is hiszed hogy te vagy a világ közepe neki.

2013. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Küldd el neki a kérdésed linkjét! Tutira megoldódik a problémád!
2013. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be neked,akkor mit akarsz? Vedd elő a tököd és kezd el huzigálni...
2013. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem vonz?

Hagyd, hogy meggyözzön, hoyg de!

2013. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!