Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, hogyan viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan viselkedtek a régi szerelmetekkel amiből nem lett semmi?

Figyelt kérdés
Minden nap találkoztok,tudod hogy van köztetek még valami néha a tömegben egymásra néztek mert mind a ketten kerestétek egymást.17F a kettőtök közti kapcsolatról soha nem beszéltetek

2013. okt. 26. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Köszönőviszony.
2013. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Összehaverkodtunk:))

legjobb barátom.:)

2013. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pretty_Fighter ***** válasza:
Mi is összegabalyodtunk,én beleestem,aztán ő nem akart kapcsolatot.És naponta találkozunk.Eleinte elég kellemetlen volt,egymásra se néztünk kb,de aztán ez egy idő után elmúlik,meg az érzések is és ma már ugyanúgy viselkedünk,mint azelőtt.
2013. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából azért nem lett belőle semmi, mert foglalt, de ha nem lenne az, akkor nagyon valószínű, hogy együtt lennénk... nem tudom biztosan, mivel (ahogy írtad is) sosem beszéltünk róla, de elég gyakran kapják rajta főként a barátnőim, hogy néz, figyel. Mindig nagyon kedves volt velem, pár perc beszélgetés után egyáltalán nem kezelt idegenként (igen, első alkalommal), és ennek hangot is adott. Már barátnője volt, amikor többször is nagyon megnézett magának (szintén barátnők mondták, egybehangzóan kb. négyen), viszonylag kereste a közelségem (amikor egymás mellett ültünk, fel sem tűnt neki, hogy végig egymáshoz értünk). Néha ma sem értem ezeket a reakciókat, de ennyi...


A köszönőviszony megvan, meg teljesen jól tudunk kommunikálni, bár szeptembertől valószínűleg nagyon ritkán fogom látni, ha még fogom egyáltalán.

2014. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!