Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a párom! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom! Hogyan kezeljem a szituációt? (több lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél éve vagyok együtt kerek egészében. Tavaly kezdődött, szerelem volt első látásra. Nagyon jól elvoltunk, SOHA nem veszekedtünk, és imádtuk egymást. Eközben sok lány próbálkozott (számszerint: 5). De én hűséges voltam. Még ha buliba is voltam haverokkal, mikor a barátnőm nem jött velem, ott is helyesen viselkedtem. Ám nyáron aztán beütött a ménkű. ELmentünk egy kirándulásra, ahol ottvolt egy lány ismerősöm. 3 napos volt a kirándulás.Barátnőm nemjött. Igazából abszolut nem közeledtem felé, de Ő igen.

Este kicsit piáltunk és megcsókolt. És hát, borzasztóan röstellem, de nem ellenkeztem, és ezekután pettingeltünk. Nem történt több. És itt jöna legdurvább: Másnap este is ugyanaz, viszont harmadnap este már nemengedtem neki. Mondanom sem kell, rettentően nagy volt a bűntudatom. Egyszerűen nemtudtam aludni.. Majd mikor hazaértünk nembeszéltem ezzel a lánnyal. De a bűntudat elviselhetetlen volt. És már nagyon nagyon rossznak éreztem magam, olyannak akit a a barátnőm nem érdemel meg. Ezért szakíottam vele, de utána még rosszabb lett.. Egy hétig kegyetlen rosszul éreztem magam, s akkor elhatároztam, hogy helyrehozom. ELmentem a barátnőmhöz és bocsánatot kértem, vittem neki virágot, irtam neki verset, gitároztam neki, és a lelke kitettem. Bár úgy gondoltam az Én lelki békém érdekében nemgázolok a szivébe és nemmondom el neki hogy mi történt azona 3 napon. Visszafogadott.. Azóta jobban szeretem és becsülöm mint valaha, úgy érzem Ő az igazi! Éjjel nappal keresem, írok neki, vele vagyok. Már enyhül a bűntudat és nemis fog kiderülni ha nem dumálok neki róla, viszont még néha mindig szarnak érzem maga. S ez jogos is.. Hiszen iylet nemtehet az ember akivel komolyra tervez, de sajnos megtörtént, azóta is próbálkoztak lányok, viszont mindet elutasítottam. A másik lánnyal nem beszélek, mégegyszer nemfordul elő, hiszen már ismerem a határaim,eltökélt vagyok. Ti elmondanátok a helyemben? Vagy elmúlik valaha a lelkiismeretfurdalásom? OLyanok válaszát kérem akik áttudják érezni a szitut és értelmesen hozzátudnak szólni! Bármi pontosítás kell, azt is irjátok le!



2013. okt. 29. 16:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
apropo: 17/F,
2013. okt. 29. 16:47
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ennyire megbántad és próbálsz jobb ember lenni, azt mondom, hogy ne mondd el neki.


A bűntudatod nem fog enyhülni, de akkor sem enyhülne, ha elmondanád neki. Amiről a másik nem tud, az nem fáj...


Viszont többet ilyent ne csinálj!

2013. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szerintetek így még lehet hosszas párkapcsolat? Illetve ha a bűntudat nem is, de az egyre több jó, helyes tettekel tudom valahogy kompenzálni?
2013. okt. 29. 16:52
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ember vagy, még fiatal is tehet hibázhatsz .. ez olyan dolog ami orvosolható, csak rajtad múlik.
2013. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha több ilyen nem történik, akkor lehet hosszú a kapcsolat...
2013. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Így utólag szerintem már ne bántsd meg ezzel a barátnődet.Csak fájdalmat okoznál neki.Egyébként ha valóban ennyire megbántad,ha szereted,és ezek után nem csinálsz semmi ilyesmit,biztosan helyrehozható a dolog.Adj időt magadnak,és becsüld meg a barátnődet!
2013. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

23/L


Mindenesetre nem szép dolog,amit tettél.

Én sosem tudnám megcsalni a párom,remélem ő sem engem.Viszont ha kiderülne,hogy megcsalt,azt nem hiszem,hogy megtudnám neki valaha bocsátani,hiszen nem bíznék már benne sosem...Én elvárom az őszinteséget,mivel én is ezt vallom.

Mivel lelkiismeretes vagy,nehezen fog enyhülni,és lehet időnként vissza-vissza tér majd.Remélem fel tudod dolgozni.

2013. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is elmentem egy haverommal egy hosszú hétvégére, ahol minden volt. 5 éve volt barátnője, kb 2 éve éltek együtt. A dolog hamar kiderült. Többet nem voltam a sráccal, ő talán mással se. Ők azóta összeházasodtak, s van két gyerekük.

Szóval egyszer lehet hibázni, és meg lehet bocsájtani. Te pedig őszintén megbántad, és ez nagyon pozitív.

2013. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
ha együtt tudsz élni azzal, hogy minden jóindulatod és megbánásod ellenére becsapod és hazudsz neki, akkor hajrá. de ez nem az ő lelki békéje miatti kegyes hallgatás, ez átba.szás. nem az a legnagyobb baj hogy hibáztál, mert ez mindenkivel megesik, hanem az hogy még hülyének is nézed. legyen bátorságod odaállni elé, és viseld el a következményeit. mert ezzel a sunyítással nem őt véded, hanem saját magadat.
2013. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bocsánatkérésnél kellett volna elmondd, hogy emiatt dobtad, és ezt így szépen, ahogy ide leírtad. Szerintem megértette volna, de én a helyedben nem mondanám most már el, hacsak nem juthat el hozzá máson keresztül. Pl valaki látott titeket, vagy az a másik csak egyszer csak akar tőled valamit, érted.
2013. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!