Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robika17777 kérdése:

Megcsaltam a barátnőmet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
na szóval az a helyzet hogy 2éve együtt vagyunk..nagyon szeretem, imádom!! a lényeg h elmentünk nyaralni tavaj nyáron hárman a legjobb bnöjével..és egy buliban ott összevesztünk és visszament a kibérelt házba..nem mentem utána mert mérges voltam rá..ott maradtam a bnöjével és smároltam vele..nem volt több csak csókolózás..be voltam rúgva..lelkiismeretfurdalásom van..ha elmondanám elég valószinü hogy szakitana velem..ez egy éve történt kb..mit tegyek? 18/f
2013. szept. 23. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,mert ha nem egy életen át fogja nyomni a lelki ismereted!
2013. szept. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát jó hogy ez egy év után jutott eszedbe. Ha az én párom tenne ilyet én soha nem tudnék túllépni rajta, de te ismered a barátnődet, te tudod mennyit nézne el neked. Az biztos, hogy a lelkiismeretednek csak rosszat teszel, ha elhallgatod.
2013. szept. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Egy ev utan teljesen felesleges mar ezen gondolkodni. Es nem fogsz ezen ragodni halalodig,ne aggodj:)
2013. szept. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
37%
verd ki a képére, ha még utána is tetszik akkor ő az igazi :) és megbocsát!
2013. szept. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek -.- ... ez nem mentség ,be voltál rúgva. De nem voltál detox részeg ,mert emlékszel rá ,mit tettél . Mire volt jó az a csók ,ha állítólag annyira szereted? Az a barátnő is érdekes mondhatom :S ... Mondd el ,ha esetleg a "barátnő" mondja el ,sokkal gázabb helyzetbe kerülsz . Majd a barátnőd eldönti szeretné -e ,hogy továbbra is az élete része legyél...
2013. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És ez mióta tartozik a házasság kategóriába?

Én már azért szakítanék veled, hogy az iskolában nem voltál képes megtanulni helyesen írni, és még a word nyelvhelyesség ellenőrzőjét sem vagy képes használni!


Vihar a biliben! "nagyon szeretem, imádom!!">> pár hónap múlva az épp aktuális barátnődnek (vagy az exed legjobb barátnőjének) fogod ezt mondani!

2013. szept. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem most jutott eszembe..azóta is zavar a dolog..igazából úgy vagyok vele hogy nem mondom el neki mert igy legalább boldog velem...nem mentség hogy be voltam rugva tudom..de abban a helyzetben szerintem te is megtetted volna akkor még nem volt az a "nagy szerelem, együtt jövő tervezés" stb.. szóval nem is értem miért okoskodsz :) azért irtam ide ezt a kérdést mert néha elöjön bennem és annyira rossz érzés..dehát tovább élek ezzel és elhallgatom..és próbálom magamban lezárni ezt a témát azzal hogy a továbbiakban jó leszek hozzá!! szerintetek?
2013. szept. 23. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Igy van, jol dontottel.
2013. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem volt az a nagy szerelem?mi a f a s z?1 ev utan nem alakult ki nagy szerelem?1 eve vagyunk egyutt baratommal,de a 3. honap utan mar mind a ketten ugy voltunk vele hogy mindent megteszunk azert hogy ne menjunk szet.nalunk 3 honap utan kialakult a nagy szerelem es jovo tervezes nalatok meg meg 1 ev alatt sem?lehet jobb lenne a lanynak ha ki b a s z n a teged mint macskat s z a r n i.
2017. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!