Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat ezért ri. C lennék?

Figyelt kérdés

Azt mondta a barátom az vagyok de már rossz volt a kapcsolatunk és azt hittem nem jelentek neki semmit, elhanyagolt teljesen.Aztán 3hónapig csaltam de közben elmentem egy buliba és smároltam egy 3-ik pasival (plusz kis fogdosás) aki nem is tetszett csak túlságosan mászott rám és nem tiltakoztam.

Szerintem ez így nem annyira r...ckodás inkább az ,ha valaki sűrűn váltja a pasijait és kavar minden pasival akivel csak teheti.

20L


2013. szept. 17. 00:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázod a bizonyítványodat csak!
2013. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem megnyertem a lottót, ezért meghívtam az egész utcát bulimba. ostoba kéjenc.
2013. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2013. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

te magad definiáltad a fogalmat, és előtte leírtad magadról a dolgot, teljesen beleférsz ebbe.

miféle 3. pasi? egy kapcsolat egyszerre. ha az nem oké, lezárni a kapcsolatot és csak úgy menni bele a másikba!!! nem 3-is pasival plusz minusz akármi.

2013. szept. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagy. Ha rossz a kapcsolatod szakíts vele és éld boldogan az életed mással.
2013. szept. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Szakitanod kéne azzal akivel együtt vagy és aztán ismerkedni másokkal
2013. szept. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap alatt 3 pasi szerintem elég sűrű, főleg kapcsolatban. Szóval megnyugodhatsz, az vagy.
2013. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Bravoaz10 válasza:
65%
Népes tábort erősítesz ne félj...nektek lányoknak ez a legfontosabb ha más egy 4. pasival is volt akkor te már nem vagy r.b@nc hát dehogynem :D egyébként a későbbiekben ha úgy érzed nem működik a kapcsolatotok a barátoddal, akkor ezt mond el neki meg, hogy elhanyagol meg ilyesmi aztán ha utána sem változik a helyzet, szakíts és keress olyat aki talán jobban megbecsül. :)
2013. szept. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Dr.Trolompár Rajmund ***** válasza:
86%
Szakértői véleményemmel sajnos nekem is igazolnom kell, a kérdésre a válasz: Igen.
2013. szept. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
én próbáltam megbeszélni vele és mindent megtettem a kapcsolatunkért de ő egy darabig foglalkozott velem aztán megint elhanyagolt és hiába mondtam,hogy szakítok vele nem változott a dolog de amikor szakítani akartam akkor kedves volt és ez így ment sokáig ameddig meg nem untam,hogy csak addig kedves ameddig szakítani akarok.
2013. szept. 17. 00:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!