Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen nehéz normális pasit találni? Én azt hiszem, találtam egyet, de az exem árnyéka még 3év távlatából is kísért bennünket.

Figyelt kérdés
Az exem nagyon paraszt módon viselkedett velem, de sokáig nem tudtam vele szakítani, mert nagyon szerelmes voltam, aztán végül mégiscsak sikerült. Azonban a mostani pasimnál rettegek minden facebook-os bejegyzéstől, ismerőstől, a telefonjára nem merek ránézni, neki ez meg kezd vicces lenni, de mondtam neki, hogy mindez az exem miatt van, mert ő folyton vmi nőügyekbe keveredett. A 3éves kapcsolatunk lezárása után 3 héttel már volt másik nője.. szóval.. hogy kímélhetném meg a pasimat ettől? Nem azt mondom, voltak vitáink, de az a kapcsolatok nagy részénél megesik.

2013. okt. 28. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak magadat kell kontrollálnod. Tartsd magadban a félelem rohamaidat, és ha a barátod tényleg normális, akkor idővel rájössz, hogy jéé tényleg nem kell félnem... Persze őt is megkérheted, hogy próbáljon figyelni rád e téren, ne csináljon kételyre okot adó dolgokat.
2013. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, hogy nyugodtan átnézhetem a telóját.. hogy neki nincs mit takargatnia. Meg igazából nem is látja értelmét pl. annak, h neten flörtölgessen.. de létezik ilyen pasi?
2013. okt. 28. 11:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyumék is megismerték, és megszerették, szerintük ilyen rendes pasit ritkán talál az ember lánya, mert h sok az idióta, amit én is tudok, az előző tapasztalatok alapján..
2013. okt. 28. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik ilyen pasi. Vannak férfiak, akik nem akarnak elköteleződni, a kalandokat keresik, netán hazudnak is mert nagyon nem figyelnek a párjuk lelkére, másoknak meg romantikus szemlélete van, hogy őket nem az egy éjszakás dolgok emberei, olyan lánnyal akarnak lenni, akivel egyedüliek lesznek egymással....

Neked sem általánosítanod kellene, hanem megismerni a párodat.

Sztem eleve nem is kellene annak témának lennie, hogy átnézd a mobilját! Semmi közöd hozzá! Ennyire bíznod kell a párodban. Ha okot nem ad másra. Paranoiás ne légy!

2013. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel tiszta lappal kezd igy nincs értelme máris aggódni hogy úristen mit csinálhat ha nem látom.Próbálj meg bízni benne és ne az ex dolgain pörögj,felejsd el és légy boldog a mostanival előitéletek nélkül.
2013. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!