Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normalis ez szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis ez szakitas utan?

Figyelt kérdés
Szabalyosan rosszul vagyok fizikailag, gyomorgorccsel ebredek( mar ha el rudok aludni) folyton sirogorcsom van, nem birok enni csak arra gondolok mennyire faj es hianyzik. Mit lehet tenni ez ellen? Kb 2hetes a szakitas :( 21L
2013. okt. 30. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Még én is így érzem magam de majd idővel jobb lesz ne aggódj. Foglald el magad olyan dolgokkal amik felviditanak menj társaságba kezdjük bele valami újba. kitartást! Ez is elmúlik egyszer mint minden más.
2013. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális...



Lekötöd magad valamivel


Idővel jobb lesz..


(Nekem 8 hónapig tartott, de a végén már csak hetente egyszer tört kb rám, aztán lett másik kapcsolatom...akkor nem is értettem mi bajom volt előtte)

2013. okt. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Próbáljatok újra összejönni,beszéljétek meg egymás között az egészet újra. Ha nem megy akkor lépj túl rajta, szerezz új barátot. Az egész nem ér ennyit.
2013. okt. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Az erős érzelmek, kötődés stb, a tudat, hogy vége. Csak sokkal később látod majd reálisan, hogy talán nem is érdemelte meg az illető, hogy ilyen fontos legyen számodra. Addig meg, ha van rá lehetőséged próbáld lekötni valamivel magad, tanulás/munka/barátnők, ami eltereli a gondolataidat. Általában akkor a legrosszabb, amikor az ember egyedül van nem csinál semmit, és újra és újra, azon agyal, hogy miért, hogyan...
2013. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem a párom, ha még a párom 2-3 hete teljes mértékben lesz*r. Ugyan ezt érzem mint te csak én így lezárni sem bírom vele. Bár nem is akarnám.

Ha ennyire hiányzik mondd el neki, ha nem érdekli sajnos felesleges szenvedned miatta, mert csak magadat teszed tönkre vele :/

21F

2013. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!