Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem? Lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem? Lányok, van itt olyan, aki megbocsájtana? (lent)

Figyelt kérdés

Helló!

Megpróbálom rövidre fogni, de bocsánat, ha kicsit hosszúra sikerül! Három évig együtt voltam a szerelmemmel, de elrontottam mindent! Egyik este Neki otthon kellett maradnia dolgozni, én viszont elmentem bulizni haverokkal, mert már régóta terveztük, meg volt beszélve. Ez nagyon ritka volt egyébként, szinte mindig együtt mentünk el, de aznap este még össze is kaptunk ezen, és elég csúnyán váltunk el. A buliban meg volt egy csaj, aki teljesen rám szállt, és őszintén bevallom, tetszett, ahogy próbált elcsábítani....csak az a baj, hogy sikerült is neki! Tudom, hogy nem kellett volna belemennem, de mégis engedtem a kísértésnek! ÉS végig se gondoltam, hogy mit teszek, és mi lesz belőle! De valójában már akkor megbántam, amikor végeztünk a menettel, tudtam, hogy elsz*sztem, úgyhogy félve is mentem haza. De otthon nagyon csúnyán összevesztünk, és kidobott - jogosan! Tudtam, hogy ez lesz, mégis fáj a mai napig, pedig ez már majdnem egy éve volt!! És tisztában vagyok vele, hogy az egész az én hibám, nem is akarom szépíteni. Egy darabig próbáltam hívogatni és bocsánatot kérni, de nagyon haragudott. De még mindig nagyon nagyon szeretem Őt, azóta sem volt senkim, se kapcsolat, se kaland, mert nem érdekel más nő, nekem csak Ő kell!!!!

Ha jól tudom - haver által - neki sincs senkije, és rólam sem beszél gyűlölködve, szóval beszélni akarok Vele! Szerintetek lehet még esélyem, ha bevallom Neki, amit érzek, és hogy hogyan éltem meg mindent??? Haverom összefutott Vele és beszélgettek kicsit, szerinte még szeret engem. Tényleg nagyon nagy volt köztünk a szerelem, úgyhogy remélem igaza van, bár nem tudom.... Vajon megbocsát nekem? Mert én megőrülök Nélküle!!!

Segítsetek légyszíves! Adjatok valami tanácsot, hogy mit csináljak, írjátok le a véleményeteket! Köszi előre is!

25/F



2013. okt. 31. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, eljátszottad a bizalmát, soha nem lesz semmi a régi de ez csak az én meglátásom.

Egyébként attól, hogy már nem haragszik rád még nem is szeret.

2013. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha meg is bocsátana, már sosem tudna benned megbízni igazán. Nem lenne értelme, felejtsd el őt. A helyébe sosem tudnék megbocsátani neked.
2013. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A haverom mondta, hogy szerinte még szeret, az alapján, ahogy beszélgetett Vele (rólam is). De pontosan nem tudok többet. Szóval nem én találtam ki, de nem tudom, mennyire lehet igaza.
2013. okt. 31. 19:11
 4/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van esélyed de jobb ha megpróbálod minthogy úgy veszítsd el örökre hogy nem merted megpróbálni...
2013. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Moszuke ***** válasza:
a tartásodon kívül ami már nincs, nem veszíthetnél többet.
2013. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De az, hogy egyszer megcsaltam, nem azt jelenti, hogy máskor is megfogom, sőt! Úgy érzem, hogy tanultam belőle, épp elég volt, hogy elveszítettem. És egy éve nem tudom elfelejteni, de annyira, hogy más nőre rá se tudok "úgy" nézni, szerintem mindig szeretni fogom, még akkor is, ha egyszer talán lesz más barátnőm.
2013. okt. 31. 19:14
 7/23 anonim ***** válasza:

Hiába bocsátanék meg, hiába lennék még (az exed helyében) esetleg szerelmes is beléd, nem tudnék ugyanúgy a szemedbe nézni, rád mosolyogni, nem tudnálak a régi örömmel és bizalommal megölelni stb. :(

Sajnos itt nem a megbocsátás a legnehezebb, hanem a felejtés. Ha őszintén szeretett és bízott benned, akkor ezzel úgy összetörted a kettőtökről szövött jövőképét, hogy azt sehogy sem tudod már helyrehozni.

Még egy rossz pillanatban elcsattant csókot se lehet könnyű feldolgozni, de hogy te egy vita után rögtön lefeküdtél valakivel, az nagyon súlyos! Erre nem lehet közös jövőt alapozni.

2013. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
7%
én nem fogadnálak vissza, ez után a kis monológod után pedig még inkább nem. ugyanis csak azt sikerült bebizonyítanod ebben a pár sorban, hogy mennyire kib.aszott önző vagy :) csak az érdekel téged, hogy TE képtelen vagy nélküle élni és hogy TE akarod őt. ez nagyon unszimpatikus és erőszakos. gusztustalan vagy.
2013. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Moszuke, hogy érted, hogy már nincs tartásom?

Ha arról van szó, hogy visszakaphatom-e vagy sem, akkor nem a "tartásomon" fogok problémázni.

2013. okt. 31. 19:16
 10/23 anonim ***** válasza:

Talán.

Ha látnám rajtad, hogy tényleg, őszintén megbántad.

2013. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!