Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ez ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és van egy 17 éves srác, aki komolyan az a megálmodott srác, szóval olyan rosszfiú típus, de velem nagyon édes, nem erőltet semmit, komolyan gondolja velem, stb,stb...

Ő nagyon szerelmes belém, de én egyszerűen félek megszeretni,kétszer csalódtam már srácban..Jó, nem sok, de annál mélyebb sebet ejtett rajtam az, hogy pl egy srác ki akart használni, vagy hogy az "Életem szerelme" összejött az exével, miközben velem volt..

Szóval tudom, hogy ezzel a sráccal minden más lenne, de mégis bennem van a "félsz" és emiatt nem merem megszeretni túlzottan, nehogy mégegyszer koppanjak..

Mit tudnék tenni ez ellen az érzés ellen?

(ha valami nem tiszta, üzenetben nyugodtan lehet kérdezni:) )



2013. nov. 1. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
ismerd meg jobban, ne vedd még komolyan aztán majd úgyis kialakul. ha valami gyanús vele kapcsolatban inkább beszéld meg vele
2013. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ne legyél rögtön szerelmes és ne hagyd neki,h bármit megtehessen veled,mert lehet,h az elején még képes miattad más lenni,de azt kell megtudnod,h úgy is marad e, vagy egy idő után megmutatja az igazi arcát. És ha az igazi arcát még akkor látod meg,mikor nem lettél belé full szerelmes,akkor el tudod hagyni(könnyebben,mintha már nagyon mély érzéseket táplálnál iránta). Ha már meggyőződtél róla(ez hónapok kérdése csak mondom),h teljes szívéből szeret és ugy ahogy kell,akkor ne félj,bízz benne. De vigyázz tényleg! Tapasztalatból mondom,mert ha egyszer megszereted,nem fogod tudni elengedni
2013. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!