Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? (több lent)

Figyelt kérdés

Én még nem akarok lefeküdni vele mert nem érzem rá késznek magam szóval olyan fél éve pettingelünk meg pár hónapja orál szexelünk...

De ma nagyon fura volt...

Leszoptam de mielőtt elment leállított pedig nagyon tetszett neki és mondta hogy nagyon vágyik arra hogy lefeküdjön velem...

Aztán olyan 1 óra múlva elkezdett győzködni hogy feküdjek le vele meg hogy nem akar sokat várni rá... Persze nemlegesen reagáltam...

Fél óra múlva már sírva ölelt át hogy ne haragudjak rá és nem ezért van velem és tényleg szeret...

Majd pár órával később kitalálta, hogy mostantól ne csináljunk semmit amíg nem fekszünk le mert hogy úgy lesz az igazi és mikor csinálunk valamit neki mindig az jár a fejében milyen lenne igazából...

Szóval most úgy tűnik a párkapcsolatunk újra az ölelős-csókolózós szakaszban van... De nekem annyira fura az egész...

Ti értitek? :/



2013. nov. 2. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

nem

normális a barátod??

2013. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
És mi a rákért nem tudsz vele lefeküdni. Megoldódna minden probléma, istenem nők..
2013. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elrontottad az orállal mert attól jobban kíván
2013. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi furcsa,kíván és dolgoznak a hormonjai te meg feszegeted a határait


21/L

2013. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Moszuke ***** válasza:
49%
fordított pszichológiát akar alkalmazni, de lebukott, mert furcsállni kezdted a dolgot. a lányok sajna nem olyan hülyék mint mi..:)
2013. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Miért nem akarsz lefeküdni vele?
2013. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, ennyi idő után már nyugodtan lefeküdhetnél vele


látszik, hogy szeret, de hogyha ilyeneket csináltok már, akkor valószínű, hogy egyre jobban kíván, a férfiak ilyen szempontból gyengék és mivel szeret, többet akar tőled sima pettingnél.. ha belegondolsz a szex már egyáltalán nem nagy lépés ahhoz képest, hogy már le is szoptad

2013. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, a #7-es válaszoló szinte leírta, de hidd el h ha már szopod, akkor csak jobban fogja kívánni a rendes szexet, sztem is jobb ha nem csináljátok, amíg nincs rendes szex, ennyi idő után és eleve h azt mondja h akkor legyen sima ölelkezős kapcsolat, akkor nem hinném h átakarna verni, mivel 'időhúzás' cimszó alatt már ott hagyott volna.

Összességében: Most abban a fázisban van h várja h mikor vagy kész, rád hagyta a döntést, innentől te jössz. Nem tenne jót a jó pár hónappal elhúzzátok, mert akkor tovább bomolhat a kötél, mivel így is ezmiatt már visszafele léptetek.


Tehát sztem készülj fel lelkiekben, egyszer ugy is el kell veszítened a szüzességed, a döntés megint a Tied h kivel!


Sok sikert! ;DDD

2013. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Inkább örülj neki, hogy ilyen! Amíg nem érzed készen magad, ne feküdj le vele, akkor sem ha könyörög! Ha akarod, akkor hajrá, csináljátok! De egyébként ne, mert megbánhatod!

Szerintem egyébként aranyos a barátod, ha tényleg komolyan gondolja az egészet és hűséges marad hozzád! :) Valószínűleg nagyon kíván már, de ahogy leírtad, képes lehet rá, hogy várjon, amíg te is késznek érzed magad rá :)

28/N

2013. nov. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2013. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!