Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a volt barátom fenyeget?

Figyelt kérdés
Annyira megalázó a helyzet és félek is tőle, mert nagyon agresszív. Tegnap este megverte a lakótársam, azért mert fiú és velem lakik. Utána felhívott és büszkén elmesélte, hogy mit csinált és azt mondta, hogy a mostani barátom is így fog járni, amíg együtt van velem. Igazából ezzel a fiúval még nem vagyunk együtt csak találkozgatunk, de már gyakorlatilag mondhatni kapcsolatnak csak még nem mondtuk ki hivatalosan. Nem tudom, hogy mit tegyek nagyon félek, hogy valami baja lesz miattam, mert tudom, hogy az exem megteszi, amit ígért. Próbálom megoldani, nem tudom, hogy állítsam le. Egyszer fel is jelentettem, de feleslegesen, mert a szakmában van ő is és a családja is a pénzről már nem is beszélek. Utána is csak a fenyegetéseket kaptam. Elmeséljem az új barátomnak, hogy mi történt vagy ne is idegesítsem vagy dobjam? Fogalmam sincs, hogy mit tegyek.
2013. nov. 1. 23:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
romák vagytok?
2013. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
jelentsd fel a rendőrségen hadd csukják le! majd ott jól megzaklatják a segglyukát és le áll
2013. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 zotanbro ***** válasza:
a barátodnak kellene elintézni vele.. te nem sok mindent tudsz tenni szerintem.
2013. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"Tegnap este megverte a lakótársam, azért mert fiú és velem lakik."


Ez kétértelmű. Megverte a lakótársamaAT. Tárgyeset. Amúgy meg fordulj bizalommal a rendőrséghez.

2013. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jo nagy idiota a volt baratod ilyen helyzetbe berelj fel verolegenyeket:DD
2013. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
jelentsd fel ha tettlegességig fajul vagy ha zaklat akkor is felejthetetlened.
2013. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Addig járj a rendőrségre, amíg nem csinálnak valamit. Ha nem csinálnak semmit, akkor legközelebb egy ügyvéddel menj.
2013. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 sKillEr96 válasza:
Szerintem is jelentsd fel! Az ilyen vadbarmoknak (már bocsánat) de sitten a helyük! Csak tesznek valamit (pénz és kapcsolatok ide vagy oda), mert mindig az áldozat szava a hihetőbb. PLusz ha elmondod a mostani barátodnak, ő is lehet, hogy tud tenni ellene valamit.
2013. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

MOST MIÉRT PONTOZOTT LE MINDENKI CSAK MEGKÉRDEZTEM ÉS EGYÉBKÉNT IS ÉN ROMA VAGYOK!!!

:D:D:D:D:D:DD:

2013. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sajnos, hogy az ő szavaival éljek, az én szavam kevés az övével szemben.
2013. nov. 1. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!