Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből jöttél rá, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jöttél rá, hogy megcsal (t) a párod?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
kb 5 éve volt, de buliban voltunk szilveszterkor és kicsit becsiccsentet a leány és a szemembe mondta, bár ez nem igazán rájövés kategória. na mindegy.
2013. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Még az iwiw idejében történt:

az üzenőfalon kívánt neki boldog névnapot, ezt én is láttam. Furcsa volt, mert soha senkinek nem üzent ilyen módon. Voltak más, gyanús előzmények, megszaporodtak a késő esti túlórák. Az egyik ilyen után hazaért, és nekiszegeztem a kérdést, hogy "És, mióta csalsz drágám? Egy hónap, kettő?" Úgy ledöbbent, hogy azonnal megválaszolta: "négy".

2013. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem van egy megérzésem... és igen ritka, hogy nem jönnek be a megérzéseim.
2013. nov. 2. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy gyanúsan sokszor ment egy adott fiúbarátjához és én úgy voltam vele, hogy oké, hogy a legjobb barátok meg minden, de hogy a héten 7 estéből 6-ot nála tölt, az már felettébb érdekes...


Rákérdeztem, bevallotta, elküldtem az anyjába és lőttek a majdnem 3 éves kapcsolatunknak.


Hogy miért nem velem volt azokon az éjszakákon? Mert akkor éppen tőlem több mint 200 km-re tartózkodott és nem bírt magával. Később pedig megtudtam, hogy másokkal is kalandozgatott. De én már csak nevettem a számító kis dögön.

2013. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Napokig nem keresett, csak max odajött köszönni az iskolában meg adott egy puszit és ennyi. Utána meg virágot kaptam tőle, elvitt étterembe is vacsorázni. Amikor még az ajtót is kinyitotta nekem amikor jött értem és megengedte, hogy én vezessem az ő autóját ha szeretném, akkor megdermedtem. Ha ismered a párodat, és tudod, hogy ezek azok a dolgok, amikkel kapcsolatban voltak vitáitok és nagyon makacs ezekben a témákban, most meg kenyérre lehet kenni, az azért gyanús. Könnyes szemmel néztem rá és mindketten láttuk a másikon mire gondol.
2013. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor tőlük haza jöttem aznap felvitt egy csajt Pestre. Utána kevesebbet beszélt velem, fura volt és sokat beszélgetett a csajjal telefonon. Én rájöttem a dologra és szakítás lett a vége.
2013. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. öt és fél éve (asszem nyár elején) valami online játékon az egyik ellenféllel egyre bizalmasabban kezdett kommunikálni... Nem szóltam,hogy észrevettem. Karácsony előtt pedig leányunk mondta,hogy van két titkuk anyjával! Megkérdezett,hogy elmondja-e. Erre mondtam neki,hogy tudom és el is mondtam,ő meg nem tudott erre mit mondani,csak nézett. Anyjának nem beszéltem arról,amit tudok. Amikor szóba került,akkor mondtam neki,hogy ha már meg van valakiben az első lépés,akkor azt már nem lehet "elásni"! Még a tanév végét megvártuk,aztán költöztek el... Néhány hülyeségtől eltekintve baráti szinten tartjuk a kapcsolatot,ami -talán furcsa- majdnem érvényes a pasijára is. A gyerkőcnek ez sokat számít,mert nincs folyton acsarkodás!!! (...én nem jártam ilyen jól,anyám hűtlenségének én ittam meg a levét!)

Ffi/39

2013. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem felnyomta a FB-t az asszony...

:/

2013. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, Mik a megérzéseid?
2013. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!