Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, most mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, most mi lenne a legjobb amit tehetek?

Figyelt kérdés

Kavarok 1 csajal ...múlthét pénteken beszéltem vele.Elmondtam az érzéseim.Azóta elvoltunk minden nap beszéltünk fb-n.(kicsit mesze lakik több mint 100km.)Szóval a beszélgetés alatt belemélyültünk ,hogy kedveljük egymást stb.Olyan hülye voltam ,hogy felhoztam ,hogy menyire szeret először hülyéskedésnek indult ,de végül komolyra fordult.Megkérdeztem nem e lehetne köztünk valami?Azt mondta nem tudom.Kicsit összevesztem vele amit bánok :( sajnos túl sokat akartam.Tudom néha nagyon hülye tudok lenni.Aztán másnap bocsánatot kértem.Őszintén elmondtam neki mindent.És megkérdeztem ,hogy ő mit szeretne?Ha azt akarja hagya akkor az lesz a lényeg ,hogy ő legyen boldog. Azt mondta majd megbeszéljük ,de nem itt és nem most.Utána elvoltunk ....felhoztam ,hogy randizhatnánk benne is van.

Ha valakinek van kedve beszélgetni részletesebben leírom.:)

Csajok ez alapján mit kellene tennem ,hogy ne rontsam el?Tényleg szeretem. ( tudom kicsit tömör)

Ui: 16f a csaj 15.



2013. nov. 3. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézned a Forma1-et
2013. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szoktam :D
2013. nov. 3. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a forma 1nél.
2013. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem akarok :D
2013. nov. 3. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj bele egy tavkapcsolatba te szerencsétlen...
2013. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ne görcsölj már. :) :D ha összejön az tök jó...nincs olyan hogy elronthatod...tök mindegy mit "bénázol" ha kellesz neki akkor nem lesz min aggódnod. ha meg nem jön össze tök mindegy úgyse jön össze...érted :)
2013. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy sz a r a forma-1, mindig Newey nyer:D Egyébként nekem írhatsz 16/F
2013. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor menj bele egy tavkapcsolatba te szerencsétlen...
2013. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem táv kapcsi ...mert egy suliba járunk. csak most őszi szünet volt :)
2013. nov. 3. 14:36
 10/12 A kérdező kommentje:
6. Hát köszi :D majd kiderül ;)
2013. nov. 3. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!