Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátomnak miért nem tűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak miért nem tűnik fel, hogy ez zavar? Vagy, hogy nem esik jól? Pedig szoktam egyszer-kétszer neki mondani.

Figyelt kérdés
A barátomnak sok lányismerőse /lánybarátja van és ez zavar.Néhányan meg is ölelik őt néha,amikor pl. kint vagyunk és akkor csak mellettük ácsorgok és idegennek érzem magam. :( És féltékeny is vagyok! :/

2013. nov. 5. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
nem sokáig leszel a barátnője :)
2013. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És szakítsa meg velük a kapcsolatot? Meg kell bíznod benne, az hogy megöleli még nem jelent semmit.
2013. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is sok lány barátom volt, mégsem akartam tőlük semmit, mondjuk nem is ölelgettem
2013. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És hol a szád, hogy megmond neki tisztán? Kössetek kompromisszumot.
2013. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogd meg és verd meg/neveld meg a barátodat .... amugy lehet látni valakin hogy hogy viszonyul valakihez valamihez ez alapján dönts. Ennél többet sajnos nem tudok mit mondani .... ha meg ugy érzed hogy nem jó a dolog/kapcsolat akkor könnyes bucsú ....nagyából ennyi
2013. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt várod tőle, hogy megszakítása a barátságait miattad? Hogy is van ez?
2013. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondja,hogy szeretem meg minden! Aranyos...NEM kérem,hogy szakítsa meg a barátságait,legyenek lánybarátjai nyugodtan...CSak ne ölelgesse éoket,mert az zavar! :( és megszoktam neki mondani,de akkoris.. :(
2013. nov. 5. 20:11
 8/9 anonim válasza:
pereld be xD
2013. nov. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kap Gábor válasza:
Sex közben hozd fel a témát és nyert ügyed van :)
2013. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!