Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha a párotok játszik?

Figyelt kérdés
wow,lol és hasonló társaira gondolok...titeket mennyire zavar az ha például neten beszélgettek és ő közben játszik és van hogy fél óra múlva válaszol stb...volt már ebből vitátok vagy esetleg szakítás?
2013. nov. 2. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha játszani, de visszaírok 5-10 percen belül
2013. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, én is szoktam. De ha játszik, vagy én, akkor ne beszélgessünk közben. Nem kell mindig a másik nyakán lógni.
2013. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna.
2013. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem zavart egyáltalán, amíg el nem kezdett hanyagolni engem miatta.

A tied mennyit szokott játszani?

2013. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jah am én is úgy vagyok vele hogyha játszik akkor mondja meg és menjen el játszani az még mindig jobb minthogy félóránként ír vissza..hát mikor hogy.van hogy 1 hónapig nem játszik amikor megunja de aztán amikor újra neki kezd akkor napi jó pár órát játszik ..
2013. nov. 2. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:

A volt barátom is játszott, de mivel nem sok ideje volt gépezni, mert elég sok elfoglaltsága van, ezért úgy oldottuk meg, hogy mindig írt nekem, ha bekapcsolta a gépet, de ha játszott is közben, akkor mondta, hogy ne haragudjak, ha később válaszol, de játszik is közben. Mivel szólt előre, nem lepődtem meg, és nem zavart a dolog. Egyébként így nekem is volt időm, olvasgattam érdekes cikkeket a neten, vagy elmentem közben zuhanyozni. :D


Engem ez a része a dolognak nem zavart, végül is, szinte minden nap találkoztunk, tehát személyesen is sokat beszéltünk. Úgy voltam vele, ha neki ez tetszik, ezt szereti, ez kapcsolja ki, akkor had csinálja. Nem akartam házi sárkány lenni, aki megtiltja, hogy kockuljon néha.

Az viszont már zavart, amikor más feladatait háttérbe szorította a játék miatt (pl. iskolai feladatok, otthoni munkák). Emiatt nyaggattam is, de nem tudtam meggyőzni soha, hogy csinálja meg a dolgait.

2013. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én párom LoL-ozik, nem amatőr szinten, ezért elég sokat játszik vele. Sosem volt ebből problémánk, mert mindig éreztette velem, hogy sokkal fontosabb vagyok. Nem kell állandóan beszélgetni, nem halok bele, ha néha nem ír vissza 10-20-30 percig. De ha játszik, eleve mindig szól róla, hogy tudjam, ennek ellenére el tudom érni, ha valami nagyon fontos. Ha meg vele vagyok, automatikusan nem játszik, maximum akkor, ha én elalszom.
2013. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel én wowos girl vagyok, így nem zavarna. :)
2013. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!