Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Egy egyszerű kérdéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy egyszerű kérdéssel fordulok hozzátok. Miért van az, hogy a barátom folyton más lányokról néz képeket? Szimplán a férfi ösztöne miatt vagy több is van a dolog mögött?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 11:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Hm érdekes.

Az a baj,hogy ennyiből nagyon könnyű téves következtetést levonni.

Én ahogy nézem azt a csajt jobban szerette/szereti mint téged.De hogy ő neki mit jelentett a pasid vagy mit jelent megint nem tudjuk.Azt se,hogy veled miért van.

2013. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
na, ez az, ő azt mondja, hogy csak barátok voltak mindig, és sosem akart tőle semmi többet, pedig lehetett volna lehetősége rá. mellesleg azóta megszakította a lánnyal a kapcsolatot, ha ez jelent valamit.
2013. nov. 6. 12:07
 13/31 A kérdező kommentje:

ja, és mellesleg azóta már eltelt egy év. :D

és állítólag halálosan szerelmes belém.

2013. nov. 6. 12:08
 14/31 anonim ***** válasza:
Eltelt egy év és ráadásul nem is beszél vele?Akkor meg mi a probléma?Érted tette.Az meg,hogy megnézi a képeit.Hát na.A kiskutya is álmodozik.
2013. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
ő csak egy példa volt, mert azóta már másokkal is volt probléma. titkos találkák egy régi szerelmével, meg ugyebár ezek a folyamatos kíváncsiskodások, mert lassan nekem olyan érzésem van, hogy keresgél. nagyon szeretem, és nehéz meghozni bizonyos lépéseket. szóval itt engem az a kérdés izgat, hogy ő most vajon csalfa típus vagy csak tényleg ennyire nem bírja ki, hogy ne nézzen állandóan más lányokat? tudod, egy nő sosem fogja igazán megérteni, hogy egy férfinek miért van szüksége ilyen dolgokra. :D
2013. nov. 6. 12:14
 16/31 anonim ***** válasza:

Passz én sosem csináltam olyat,hogy irkáljak lényegében tabu témáról egy "volt" csajnak.

A találkozással szerintem nincs baj csak az,hogy titkolta.

Hogy csalfa típus e?Szerintem hiányzik neki valami és azt keresi.

2013. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
az elég szomorú lenne, mert akkor ez azt jelenti, hogy én nem vagyok neki elég
2013. nov. 6. 12:18
 18/31 anonim ***** válasza:
Ez a nem vagyok neki elég dolgot is lehetne boncolgatni.Mert nem biztos,hogy az hiányzik neki amit egy barátnőtől megkaphat.
2013. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
hát, de más dolog nem nagyon lehet, mert elég mozgalmas életet élünk. mármint teljesen megvan az egyensúly a pihenés és a szórakozás között. engem csak az zavar, hogy sosem mond el semmit.
2013. nov. 6. 12:22
 20/31 anonim ***** válasza:

Én nem ilyenre gondoltam.Hanem lelki hiányra.Talán a múltjából.Lehet,hogy tényleg semmit nem jelent.Csak rájuk néz.

Csak akkor derül ki ha őszinte lesz.Azt pedig neked kell elérned.

2013. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!