Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én tudom milyen amikor valaki talál magának valakit, mert volt nekem is elég párkapcsolatom, viszont nemrég egy nagyon közeli barátom becsajozott és már kezd elszállni magától.


Én 19/L vagyok, ő 25/F, de úgy viselkedik, mint egy óvodás: a közös dumálgatásaink közepébe eszébe jut a csaja és írni kezdi nekem, hogy épp akkor mi jár az eszében róla (aminek én nagyon örülök, de egyáltalán nem érdekel ), ezenkívül megegyeztünk tegnap pl.,hogy beszélünk valamiről,de persze ez kiment a fejéből,mert a csajával volt elfoglalva. A srác amúgy nagyon okos és racionális gondolkozású volt eddig, de most mintha kilőtték volna az agyát a Plutóra.


Arra gondoltam,hogy egy ideig békén hagyom és majd ha visszatér a földre, akkor felkereshet engem, de addig nincs miről beszéljünk egymással.


Nekem semmi gondom az érzelmekkel, de azt nem szeretem, amikor valaki elszáll magától.


Ti mit gondoltok erről ?



2013. nov. 8. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem elszállt magától, hanem lila köd ereszkedett az agyára. Figyelmeztesd azért, hogy a barátokat is ugyanúgy meg kell tartani, különben ha vége a romácnak ott marad egyedül. Plussz ennyire kapcsolatfüggő nem lehet senki. Ha elhanyagol, akkor nem érett még egy kapcsolatra. De az is lehet, hogy olyan mint én. Ha új szerelem van a láthatáron, az első 2-3 hét nekem is ilyen elkattant, de utána visszatér minden a régi kerékvégésba, amint megszoktam az új helyzetet. :)
2013. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem szèp dolog h elhanyagol tèged, de szerelmes! legyèl egy kicsit megèrto ès turelmes vele, ès ha 1-2 hèten belul sem vàltoztat a baràtod, akkor azèrt figyelmeztesd ot :)
2013. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te jo eg, de onzo vagy...:D szinte mar nevetseges.

Bocsanatot kerekna srac neveben, h van bnoje es, h boldog es, h ez teged zavar..:D:D:D bakker de gaz vagy.:D

2013. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!