Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem, de a kiszeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem, de a kiszemeltemnek van csaja. Mit tegyek? :' ( (TÖBB LENT! )

Figyelt kérdés

sziasztok. nagyon szerelmes vagyok egy fiúba.. :c még nem beszéltem vele soha, de állítólag van csaja, láttam is róluk képet csókolóztak. segítsetek :'(

mit tegyek?? :((

normális válaszokat! :C



2013. nov. 8. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Sírjál posztold ki fészbukkra hogy senki se szeret és legyél emós
2013. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van.Sírj és posztold a fájdalmad.De a kapcsolatukba ne avatkozz bele!
2013. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Soha nem beszéltél vele, de szerelmes vagy. Érdekes.


Más kapcsolatába beszállni nem érdemes, ha sikerül is, utána lehet veled is ez lesz....



Most jöhet a piros pacsixD Pedig csak igazságot mondtam.

2013. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Figyeld ki milyen nyílt terepen tartózkodnak sokat és azt is, hogy a nap melyik szakában. Ha ez megvan, menj oda 2 órával előbb és játszd le a fejedben az ott történt eseményeket, ha ez megvan, keress egy jó helyet a Nappal háttal legyél, lehetőleg 300-450 méterre a helytől és tölts be két golyót: egyet a csajnak és egyet magadnak, ha hibáznál. Előtte lehetőleg ne egyél és igyál, ha nagyon rád jön a kényszer, tarts vissza vagy üvegbe csináld, amit vigyél is el. Ha megjelentek várj a tiszta célpontra. A ruhádon lévő fodrokat figyelve állapítsd meg a széljárást és, ha pontosan feléjük fúj lőj! A tarkóra célozz, a kisagyat ért találat azonnal halált okoz. Amég az embereket leköti a káosz, szép komótosan sétálj el a helyszínről. A ruhát égesd el, a puskát vagy flexeld szét, vagy ha megtartod, szedd szét és ásd el. Gondoskodj alibiről és, ha a srácot megette a fene tied a pálya.
2013. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
soha nem beszéltél vele de szerelmes vagy :D :D hány éves vagy, 11?
2013. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nagyon vicces... nem posztolok ki semmit fészre, de igen, most is sírok.

azt hittem kapok normális válaszokat,de ezek szerint tévedtem............

2013. nov. 8. 19:21
 7/10 A kérdező kommentje:

14.... elég félénk típus vagyok, de tényleg.

és szégyenlős :(

2013. nov. 8. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:

lesz még hasonló...


Nagy levegő, az élet megy tovább...


14 évesen még úgyis fiatal vagy egy kapcsolatra...

2013. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és hagyd őket hagy legyenek együtt ne avatkozz a dolgukba. Fiatal vagy hanyagold a fiú témát szerintem .Szórakozz barátaiddal, tanul,olvass vag ynem tudom amit szeretsz csinálni :D . De ha szeretnél már valakivel lenni akkor ne vele hanem mással próbálj ismerkedni , azt a fiút meg próbáld elfelejteni.Tudom nehéz valakit elfelejteni akit igazán szeret az ember (saját tapasztalat) de próbáld meg.:)
2013. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. ez nem fog menni :'(
2013. nov. 9. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!