Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még itt olyan aki kilátást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan aki kilátástalannak látja a helyzetét? Nagyon magányosnak érzem magam.

Figyelt kérdés
Ismerkedni szinte semmi időm nincsen,suliba járok,mellette dolgozok(gyakorlat),napi 8-9 órákat,ezért a hétvégére mindig totál ki vagyok fáradva.Már több,mint egy éve nem volt kapcsolatom és néha nagyon magányosnak érzem magam.Mintha egy gödör alján lennék,ahonnan nem nem látok ki.Más is érez hasonlóan?

2013. nov. 8. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
én hasonlóan érzek.és most neked jobb ettől?
2013. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, én.
2013. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Majd változik!
2013. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen. Például én. De vannak még itt mások is.
2013. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hasonló érzés csak én már 4 éve :-)
2013. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ti próbáltok változtatni ezen?Hogyan?
2013. nov. 8. 20:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Most suli után dolgozol 8) órákat vagy összesen a sulival együtt?

Utóbbinál nem tudom miért ne lenne időd, előbbinél meg úgy se lenne időd vele foglalkozni, szal neked reszeltek.

2013. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
Ide aztán megérte választ írni! 0% b+!
2013. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Suli után érdekes lenne:D 8 nap sulim van egy hónapban,4 nap sulis gyakszi,a többi munkahelyen.
2013. nov. 8. 20:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Emellett pedig nem tűnne lehetetlennek az ismerkedés,csak a végső elhatározás hiányzik.
2013. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!