Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet egy férfi érdeklődését sokáig fenntartani?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlzottan izgalmas ember, szóval sokat segítene pár tanács.

2013. nov. 10. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hagyd a trukkozèst! legyèl onmagad ès szexeljetek sokat :)
2013. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de csak a szex nem elég egy jó és tartós kapcsolat fenntartására. ezt tapasztalatból mondom.
2013. nov. 10. 18:43
 3/12 Moszuke ***** válasza:
100%

a férfi rettentően egyszerű ember. ha kényelemben van akkor nincs semmi ami kirobbantsa őt a kapcsolatból.

kaja, nyugalom és szex. ennyi

2013. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és a monotonitás? ha mindig ugyanaz van, akkor nem kezd el egy új, izgalmasabb nő felé vágyódni a férfi?
2013. nov. 10. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor azt màr nem sikerult elolvasni, h azzal kezdtem, legyèl onmagad! de ha ilyen tapasztalt vagy, akkor nem èrtem mièrt nem tudod egyedul megoldani a bajodat???
2013. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én csak kérdezek. nem értem, miből jött le az, hogy tapasztalt lennék.
2013. nov. 10. 18:52
 7/12 A kérdező kommentje:
azért írtam, mert már kerültem ilyen helyzetbe, és ott nem segített a dolgon az, hogy sokat szexeltünk.
2013. nov. 10. 18:53
 8/12 anonim ***** válasza:

olvass vissza :D

egyèbkènt te egy borzalmasan akadèkos ember vagy, bàrki bàrmit ìrni fog, az nem lesz jò, nem fog megfelelni, kivetnivalòd lesz benne, vagy màr pròbàltad ès nem jott be....àh hagyjuk!

2013. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem értem ezt a magatartást. mivel egy alaphelyzetet vázoltál, ezért kérdeztem rá egy olyan tényezőre, ami szerintem nem igazán elhanyagolandó. de ha nem tetszik a beszélgetés, akkor nem értem miért kell belefolyni és sértegetni.
2013. nov. 10. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a nő mindig ugyanaz. De ha az a nő képes időről időre valami újjal meglepni a pasit, akkor van esélye egy hosszú jó kapcsolatra.
2013. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!